Close

Strona 1055 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5555595510051045105310541055105610571065110511551555 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 541 do 10 550 z 19131
  1. #10541

    Domyślnie

    No z drugiej strony ich linia f2.8 na apsc mnie też nie zachwyciła specjalnym sensem istnienia Jak nie w jedną przegną to w drugą. I czasem im wyjdzie jakieś E30/1.4.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #10542

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Pisali że te nowe wersje są skorygowane na nowe matryce więc powinno być lepiej niż przy starych wersjach. CV15v3 jest super
    Ale 35/1.4 dupa, a miał być skorygowany.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  3. #10543

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    PS A tak bardziej na poważnie to Sigma po raz kolejny pokazała, że zupełnie nie rozumie o co chodzi w bezlustrach. Pokazywali to nie raz swoimi Quattro teraz pokazują tymi Behemotami.
    To za mała firma, aby pozwolić sobie na tyle różnych linii obiektywów, więc za wszelką cenę chcą wykorzystać istniejące lustrzankowe. Dlatego SD Quattro zrobili na bagnecie SA i z fabrycznie wysuniętym "ryjkiem".

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    No z drugiej strony ich linia f2.8 na apsc mnie też nie zachwyciła specjalnym sensem istnienia Jak nie w jedną przegną to w drugą.
    Czyli co, czekamy na zakrzywione matryce. Oczywiście wymienne.

  4. #10544

    Domyślnie

    Tylko po co je krzywić
    jak obiektywy robią do prostych.
    Znowu będzie problem ze szkłami.

  5. #10545

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Ale 35/1.4 dupa, a miał być skorygowany.
    On był słaby wcześniej, na A7 miał pewnie jakieś dodatkowe wady choć przy 35mm pewnie nieznaczne, a po korekcji wrócił po prostu do bycia słabym W tych adaptowanych szkłach nie przemodelowują całej optyki tylko ją korygują pod matryce.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  6. #10546

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    On był słaby wcześniej, na A7 miał pewnie jakieś dodatkowe wady choć przy 35mm pewnie nieznaczne, a po korekcji wrócił po prostu do bycia słabym W tych adaptowanych szkłach nie przemodelowują całej optyki tylko ją korygują pod matryce.
    Też chętnie bym nabył ową 21 Oby ostra była na 3,5 w środku, bo do widoczków i tak przymyka się, ale czasem lubię coś czasnąć z bardzo bliska szerokim kątem, tak jak to można Samym 12/2. Wówczas brzegi i tak rozmyte.
    Jednak po ostatnich doświadczeniach z szybkością możliwości kupna voitków w PL, to myślę, że obiektyw będzie dostępny tak w połowie 2019 r. :> Chyba, że statek obrobią z voigtlanderów somalijscy piraci Wówczas pewnie w 2020 r.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  7. #10547

    Domyślnie

    Z bliska to ta tokina mogłaby być fajna
    Testów 21/4 z M nie pamiętam, po małym rozmiarze można domniemywać winietę+trochę aberracji.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #10548

    Domyślnie

    Mówią na mieście, że ten cały A7III duży jest, ale z drugiej strony...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	porównanie.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	51,0 KB
ID:	5683
    Załączone miniatury Załączone miniatury porównanie.jpg  

    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 01-03-2018 o 22:26

  9. #10549

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Mówią na mieście, że ten cały A7III duży jest, ale z drugiej strony...
    Pokazałeś dwa razy z tej samej strony

  10. #10550

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Pokazałeś dwa razy z tej samej strony
    Chciałem wcześniej edytować i jeden wyrzucić, ale w okienku pokazuje tylko jeden obrazek
    Dziwnie działają te nowe "ulepszenia" forum.

Strona 1055 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5555595510051045105310541055105610571065110511551555 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •