No z drugiej strony ich linia f2.8 na apsc mnie też nie zachwyciła specjalnym sensem istnieniaJak nie w jedną przegną to w drugą. I czasem im wyjdzie jakieś E30/1.4.
Szukaj
No z drugiej strony ich linia f2.8 na apsc mnie też nie zachwyciła specjalnym sensem istnieniaJak nie w jedną przegną to w drugą. I czasem im wyjdzie jakieś E30/1.4.
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
To za mała firma, aby pozwolić sobie na tyle różnych linii obiektywów, więc za wszelką cenę chcą wykorzystać istniejące lustrzankowe. Dlatego SD Quattro zrobili na bagnecie SA i z fabrycznie wysuniętym "ryjkiem".
Czyli co, czekamy na zakrzywione matryce. Oczywiście wymienne.![]()
Tylko po co je krzywić
jak obiektywy robią do prostych.
Znowu będzie problem ze szkłami.
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Też chętnie bym nabył ową 21Oby ostra była na 3,5 w środku, bo do widoczków i tak przymyka się, ale czasem lubię coś czasnąć z bardzo bliska szerokim kątem, tak jak to można Samym 12/2. Wówczas brzegi i tak rozmyte.
Jednak po ostatnich doświadczeniach z szybkością możliwości kupna voitków w PL, to myślę, że obiektyw będzie dostępny tak w połowie 2019 r. :> Chyba, że statek obrobią z voigtlanderów somalijscy piraciWówczas pewnie w 2020 r.
Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!
Z bliska to ta tokina mogłaby być fajna![]()
Testów 21/4 z M nie pamiętam, po małym rozmiarze można domniemywać winietę+trochę aberracji.
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Skontaktuj się z nami