Close

Strona 1054 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5455495410041044105210531054105510561064110411541554 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 531 do 10 540 z 19131
  1. #10531

    Domyślnie

    https://www.optyczne.pl/12115-news-T...em_Sony_E.html

    O dżiz... 14mm to wygląda jak by na końcu zamiast soczewki miało wsadzoną szklaną kulę
    W ogóle ogromniaste to już nawet pomijając tubkę...
    Tym bardziej się cieszę na tego nowego voitka, byle był przyzwoity optycznie... Choć wolałbym najpierw przetestować tę ogniskową z zestawem czy mi wpasuje zanim wydam te pewnie 2-2.5k... Tylko ciężko z racjonalnymi cenowo szerszymi szkłami:/
    No chyba żeby jednak tego firina...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #10532

    Domyślnie

    Sigmy z mocowaniem sonego są OK w moim odczuciu tylko to polerowane coś wygląda koszmarnie- nie mogli zastosować zmatowienia jak w reszcie obiektywu?

    Co człowiek- to gust.
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  3. #10533

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    ...Aż pewnego dnia bezlustra stały się lustrami a lustra bezlustrami nie do odróżnienia.
    Okropieństwo. Wszystkie bez wyjątku wyglądają jak jakieś lustrzankowe 70-200/2.8. Powinni do tego od razu dospawać stopki statywowe.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Teu Zobacz posta
    ...Co człowiek- to gust.
    No niby fakt, ale ja nie o take nifty fifty walczyłem


  4. #10534

    Domyślnie

    To obiektyw do lustrzanek z przyklejoną na stałe przejściówką.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb | ig

  5. #10535

    Domyślnie

    Dostajesz więcej, jak chciałeś.

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    To są głównie usprawnienia w szybkości działania i obsługi, przydatne np. kotleciarzom.
    Robi ktoś tym kotlety? Albo ogólnie reporterkę?

  6. #10536

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    No i starsze szerokie szkła dalmierzowe nie są dobre na A7kach. Inwestować w FF aby potem mieć problemy z zafarbami części kadru i marnymi narożnikami przy wcale nie tak tanich szkłach moim zdaniem bez sensu. Przy tak szerokich nie ma nawet uzasadnienia małej głębi ostrości.
    A wiesz jak to jest z nowszymi szkłami na LM? Bo skopar mnie bardzo interesuje, ale jeśli takie cuda się dzieją to chyba czas inwestować w tokine 20 mm

  7. #10537

    Domyślnie

    Podobno "wszyscy" na to czekali ARTy do Sony, wygląda jak koszmar z cyklu "o tym jak włożono dużą matrycę w małą dziurkę"
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 01-03-2018 o 18:57
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  8. #10538

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    A wiesz jak to jest z nowszymi szkłami na LM? Bo skopar mnie bardzo interesuje, ale jeśli takie cuda się dzieją to chyba czas inwestować w tokine 20 mm
    Pisali że te nowe wersje są skorygowane na nowe matryce więc powinno być lepiej niż przy starych wersjach. CV15v3 jest super
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  9. #10539

    Domyślnie

    Sigma odwaliła totalną lipę i poszli po najmniejszej linii oporu. Tak jak czekałem na 35 1.4 Art tak teraz bez chwili zawahania zdecyduję się na Samyanga.
    A7R3 + 14 F2.8 + 55 F1.8 + 28-75 F2.8 + 135 F2

  10. #10540

    Domyślnie

    Ja tak sobie pomyślałem, że w Sigmie pracują niezłe jajcarze. Zaprojektowali te szkła dla beki a za dwa tygodnie pokażą prawdziwe obiektywy pod FE. Albo chociaż się zrehabilitują malutką 35/2 A jak nie to zaczynam się modlić do Tamrona.
    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    ...Robi ktoś tym kotlety?
    Tym nie, bo go jeszcze nie ma na rynku, ale ogólnie robią, a teraz pewnie będą robić więcej, bo lepsza bateria, AF na ślipia i można serią siekać.

    PS A tak bardziej na poważnie to Sigma po raz kolejny pokazała, że zupełnie nie rozumie o co chodzi w bezlustrach. Pokazywali to nie raz swoimi Quattro teraz pokazują tymi Behemotami.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-03-2018 o 19:16

Strona 1054 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5455495410041044105210531054105510561064110411541554 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •