https://www.optyczne.pl/12115-news-T...em_Sony_E.html
O dżiz... 14mm to wygląda jak by na końcu zamiast soczewki miało wsadzoną szklaną kulę
W ogóle ogromniaste to już nawet pomijając tubkę...
Tym bardziej się cieszę na tego nowego voitka, byle był przyzwoity optycznie...Choć wolałbym najpierw przetestować tę ogniskową z zestawem czy mi wpasuje zanim wydam te pewnie 2-2.5k... Tylko ciężko z racjonalnymi cenowo szerszymi szkłami:/
No chyba żeby jednak tego firina...![]()
Szukaj






Skontaktuj się z nami