A to jakoś focus peaking inaczej działa z obiektywami bez elektroniki? Ja akurat jestem na etapie zakupu Sony A7 + skopara 21, ale nie wiem czy LTM, czy LM . Dla mnie te ficzery nie są tak ważne. Poza tym nie wiadomo jeszcze kiedy to wyjdzie i ile bedzie kosztować, ale zapewne wiecej niż obecny skopar a podatku od nowości nie chce mi się bulić.
Szukaj





Skontaktuj się z nami