Szukaj
Mnie się nie spieszy. Dwójka fajna pucha.
Poczekam trochę na pierwsze używki.
Ewentualnie rozważam A7rII do powiększeń A0.
@Ligo
W x-t1 kółka żyły własnym życiem, w A7 jest o niebo lepiej.
Jest filtr dolnoprzepustowy w A7III?
A wiesz, że możesz mieć rację? Chyba mi się aparaty pomyliły. Ale jaja...
Niniejszym zwracam honor.
Te, Murzyn, szczego ta ptica? Z samyanga?
Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!
A7R3 + 14 F2.8 + 55 F1.8 + 28-75 F2.8 + 135 F2
Z jedynki to by była fajna przesiadka. Tylko ta cena. :/
Chińczyk też już coś pokazał:
https://www.youtube.com/watch?v=8P5irosYUnA
Skontaktuj się z nami