Close

Strona 1052 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5255295210021042105010511052105310541062110211521552 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10 511 do 10 520 z 19131
  1. #10511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Najbardziej lubię rosół z kaczki.
    Sekretem jest powolne gotowanie.
    Ja jestem wyznawcą bulionu ze szpondra(?). Sekretem jest jeszcze bardziej powolne gotowanie. Albo zupy z rybich łbów. Nie jest może tak smaczna jak wołowa, ale za to nie trzeba po niej od razu kłaść się na OIOM.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-03-2018 o 11:13

  2. #10512

    Domyślnie

    Nowe voitki zapowiadają. Ciekawym zwłaszcza 21/3,5. Szkoda, że nie 21/2.
    Psioniczni.pl Don't panic! Stay psionic!

  3. #10513

    Domyślnie

    O, coś na co czekałem, malutkie 21mm w ludzkiej (mam nadzieję) cenie.

    (i mnie ubiegł...:P)

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Owain Zobacz posta
    Nowe voitki zapowiadają. Ciekawym zwłaszcza 21/3,5. Szkoda, że nie 21/2.
    21/2 to to już jakieś są, firiny czy cośtam. Tylko to się duże robi. Albo drogie. Albo oba
    Ostatnio edytowane przez ikit ; 01-03-2018 o 11:33
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  4. #10514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    O, coś na co czekałem, malutkie 21mm w ludzkiej (mam nadzieję) cenie.

    (i mnie ubiegł...:P)

    - - - - kolejny post - - - - - -



    21/2 to to już jakieś są, firiny czy cośtam. Tylko to się duże robi. Albo drogie. Albo oba
    Pól działki zysku... Dla obecnego użytkownika skopara to się nie będzie opłacało kupić. Poza tym trochę mnie martwi, ze nic nie mówia o mocowaniu LM.

  5. #10515

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    ...Chińczyk też już coś pokazał:
    https://www.youtube.com/watch?v=8P5irosYUnA
    Brytol, bracie. Brytol.

  6. #10516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dvd_100 Zobacz posta
    Pól działki zysku... Dla obecnego użytkownika skopara to się nie będzie opłacało kupić. Poza tym trochę mnie martwi, ze nic nie mówia o mocowaniu LM.
    Jak nie? Szkło dostosowane do FE więc bez marnych narożników i farbowania brzegów, powiększenie wycinka kadru przy ruchu pierścienia ostrości, dane exifowe, brak przelotki, ostrzenie z ludzkiej odległości... ja własnie czekałem na małe 18-21mm (do dopełnienia kompletu z 35/85mm), i to mi chyba siądzie
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  7. #10517

    Domyślnie

    Ktoś przyglądał się temu sampielkowi przez lupkę? (oczy modelki).

    https://www.dpreview.com/sample-gall...tos/5655951041

    Edit: Albo temu?

    https://www.dpreview.com/sample-gall...tos/5447055330
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-03-2018 o 13:30

  8. #10518

    Domyślnie

    A on nie jest czasem Chińczykiem? Tylko ostatnio przeniósł się do UK?

    Dzięki. Wyleczyłeś mnie. Niezłe paski. Swoją drogą 85FE ma niezłą aberrację.

  9. #10519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    A on nie jest czasem Chińczykiem? Tylko ostatnio przeniósł się do UK? ...
    Odwrotnie Teraz wrócił do macierzy. A te paski przypominają mi problem z tym co wyszło kiedyś przy okazji premiery X-T2 (chyba to był ten model). Tam też przy świetle w kontrze pojawiały się takie dziwne wzorki (zamiast pasków). Nie pamiętam tylko czy jakoś temu zaradzili.

  10. #10520

    Domyślnie

    To chyba siatka z soczewek od AF. Powinni to firmwarem wyeliminować.

Strona 1052 z 1914 PierwszyPierwszy ... 5255295210021042105010511052105310541062110211521552 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •