Czyli wynika, że FF to tylko snoby kupująZawsze mówiło się o mniejszych szumach / lepszym ISO / GO oraz jeszcze o magii (lepsza plastyka
, itp.). Mówicie teraz, że z tego wszystkiego zostało już tylko GO
Słabo, szczególnie dla producentów sprzętu, będzie im coraz trudniej sprzedać drogie puszki i słoiki.
No nic przenoszę się do wątku APS-C czyli o NEX-ach....
Po przeczytaniu Waszych wypowiedzi A7 powoli traci sens (w moim przypadku)No nic trzeba się pogodzić z A6000
![]()
Mnie A7-ki spodobały się po obejrzeniu kilku tys. fotek w wątku Fredzia Mirandy - nigdzie wcześniej nie widziałem tylu dobrych zdjęć z tego samego aparatu (procentowo). Ale rzeczywiście coś producenci nie starają się dziś za mocno żeby FF trzymał poziom i chyba rzeczywiście obecnie APS-C jest najbardziej optymalne.
Szukaj










Skontaktuj się z nami