Bardzo fajne zdjęcia. Pasuje mi też czarno-biały kolor W okolicy mam kolejkę wąskotorową gdzie jest sporo ciekawych eksponatów. Twoje zdjęcia mnie zainspirowały i spowodowały, że się tam wybiorę jak będzie ładniejsza pogoda