Nie zanudzasz. Ostatnio zresztą - poza ptakami - jest na forum jakaś totalna posucha z czymkolwiek, co da się oglądać; pokazywane zdjęcia w większości są tak nijakie, że przyjemnie mieć wątek, w którym lądują te ciekawe.

Acha, no i pokaż jakieś detale, te poprzednie były smakowite.