Czas minął... świetne foty![]()
Szukaj
rewelacja!
Jedno z ostatnich zdjęć D300s, w moich rękach...Szmat czasu i dobrej współpracy...
31.
Ostatnio edytowane przez MstrG ; 16-02-2017 o 09:33 Powód: podmiana linka
Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
--------------------------------------
Aparat, obiektywy...
Świetne! Jakbyś coś dorzucił...![]()
Jeśli jeszcze macie ochotę, to proszę...![]()
34.
Pozdrawiam kolektyw. Grzesiek
--------------------------------------
Aparat, obiektywy...
Czas minal,
Para bucha,ludzie pracują,semafory opuszczone/nie zepsute/ tyle się dzieje..Tylko te zniszczone wagony.Pora naprawić.Czy czas minal?
Milosnik negatywow.
szuflada ze skarbami - przepiękne
35-37, ciekawe ujęcia oraz fajne kolory. Coś o obróbce?
D750
flickr
Skontaktuj się z nami