Close

Strona 709 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20960965969970770870971071171975980912091709 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 081 do 7 090 z 19131
  1. #7081

    Domyślnie

    @bradley,
    mam nadzieję , że podzielisz się przemyśleniami po....to znaczy w sobotę.

  2. #7082

    Domyślnie

    @bradley
    Pomacasz i się zdziwisz. Pozytywnie.
    Oczywiście jest też parę w.... rzeczy.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #7083

    Domyślnie

    Posiadałem fuji i sony jednocześnie i zrobiłem nimi pewien "iwent", wrzuciłem obrazki z obu systemów na kompjuter i fuji odpadło...... takie życie...
    Żal mi było meliszpaka, że tak po nim jadą... U opozycji widać, że "wiara czyni cuda"
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 18-11-2016 o 21:23

  4. #7084

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    ...z ulgą oddałem Fuji myjąc potem z obrzydzenia ręce...
    Dobreeeee.... ?

  5. #7085

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    i A7 pozamiatało
    Zabraklo jeszcze Olympusa + 75mm/1.8 Ciekawe kto by na tym przykladzie pozamiatal
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  6. #7086

    Domyślnie

    Tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.


    Na pohybel analitycznemu obrazkowi, czasami całkiem otwarty CV 35/1.4




  7. #7087

  8. #7088

    Domyślnie

    Czy w Sony A7 można ustawić bracketing tak aby najpierw zadziałał dwusekundowy samowyzwalacz a potem wykonała się automatycznie cała ustawiona seria?
    Oczywiście chodzi o odpalenie bracketingu bez dodatkowego wyzwalacza, z wygaszeniem drgań związanych z naciskaniem spustu.

    Znalazłem to w kompakcie RX10 ale niestety podczas oglądania A7 nie byłem w stanie doszukać się takiej możliwości. Menu jest dla mnie dość zagmatwane więc prawdopodobnie nie potrafiłem się do tego dokopać.
    Pozdrawiam,
    Tomek

  9. #7089

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Henio Jawa Zobacz posta
    Czy w Sony A7 można ustawić bracketing tak aby najpierw zadziałał dwusekundowy samowyzwalacz a potem wykonała się automatycznie cała ustawiona seria?
    Oczywiście chodzi o odpalenie bracketingu bez dodatkowego wyzwalacza, z wygaszeniem drgań związanych z naciskaniem spustu.

    Znalazłem to w kompakcie RX10 ale niestety podczas oglądania A7 nie byłem w stanie doszukać się takiej możliwości. Menu jest dla mnie dość zagmatwane więc prawdopodobnie nie potrafiłem się do tego dokopać.
    Może aplikacja 'zdalnego wyzwalania wizjerem'? Ale nie sprawdzałem czy ma bracketing.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  10. #7090

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Szczerze to nie mam pojęcia, bo test OKD robił mój przyjaciel Adaś Trzcionka - poprosił mnie o pożyczenie mojego A7 i Noktonów, bo chciał sobie obadać. Akurat wczoraj wracałem koło jego hacjendy, więc podrzuciłem przy okazji obadawszy jego Fujiki.

    Rezultat konfrontacji był taki, że - z całym szacunkiem do tych pstrykawek - z ulgą oddałem Fuji myjąc potem z obrzydzenia ręce, a Adam jeszcze w ten sam dzień kupił A7, dziś V50/1,1 i poprosił mnie o ściągnięcie dwóch helików z hąkągu, a teraz poluje na V35/1,4 i V40/1,4...
    To był ten sam Adam, którego kiedyś poznałem???
    I mówisz, że właśnie się dowiedział, że na tym samym kącie widzenia, i na dodatek z jaśniejszym obiektywem, większa matryca da mniejszą głębię ostrości???
    I to Adama tak zafascynowało? Po tylu latach doświadczenia Sony pozwoliło to dostrzec?


    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    He, he, he a jaką dostałem niedawno z..... jak napisałem, że seria A7 lepsza dlatego zamieniłem

    Ogólnie jest lepiej, bardziej profesjonalnie, solidnie.
    jeśli to pomoże robić lepsze zdjęcia, to czemu nie...

    ...choć wątpię.

    Dla mnie to, co tu się ostatnio wypisuje, to niewyobrażalne farmazony po prostu.
    Zdjęcie to perspektywa, kompozycja, elementy widoczne i te świadomie pozostawione poza kadrem, kolory, kontrasty, dobór głębi ostrości (nie GO sama w sobie), światło i wiele innych czynników, na koniec zależności graficzne i znaczeniowe tych wszystkich elementów. Te wszystkie rzeczy siedzą w głowie, a nie w Sony, Fuji czy innym złomie.
    Ostatnio edytowane przez Jai pur ; 19-11-2016 o 13:52

Strona 709 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20960965969970770870971071171975980912091709 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •