Spokojnosci zycze
Fota fajna ale brakuje mi tutaj wiekszego rozmycia tla.
Szukaj
Spokojnosci zycze
Fota fajna ale brakuje mi tutaj wiekszego rozmycia tla.
X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4
i A7 pozamiatało![]()
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
Raczej detektor FF...
Ale testJak tralala
Trzeba było chociaż zadbać o taką samą odległość od ogniskowanego przedmiotu. No ale fakt. Pozamiatane jest
![]()
Fuji
Odległość jest chyba ta sama tylko szkiełka mają inny kat widzenia. Dobrze prawię? A poza tym jak mogłeś Czornyj zakłócać taka ekscytujące debatę o czymś, co jest "solą fotografii"?!!!
Szczerze to nie mam pojęcia, bo test OKD robił mój przyjaciel Adaś Trzcionka - poprosił mnie o pożyczenie mojego A7 i Noktonów, bo chciał sobie obadać. Akurat wczoraj wracałem koło jego hacjendy, więc podrzuciłem przy okazji obadawszy jego Fujiki.
Rezultat konfrontacji był taki, że - z całym szacunkiem do tych pstrykawek - z ulgą oddałem Fuji myjąc potem z obrzydzenia ręce, a Adam jeszcze w ten sam dzień kupił A7, dziś V50/1,1 i poprosił mnie o ściągnięcie dwóch helików z hąkągu, a teraz poluje na V35/1,4 i V40/1,4...
Eeee! Od razu "z..." ! Spotkałeś się pewnie tylko z niechęcią adekwatną do skali nieprawdy, którą glosileś. A poważnie, to je też już od jakiegoś czasu mam podobne dylematy. Od przejścia powstrzymują mnie trzy rzeczy. Fuji mi się podoba i dobrze mi się nim cykasa. Po drugie do tego co robię raczej ff nie potrzebuję. Po trzecie mam prawie kompletny system dostałby nieźle w plecy na zmianie. Ale..... w piątek jadę na warsztaty Soniacza do Wieliczki i wtedy chyba się zdecyduję czy w te, czy we wte. ...
Skontaktuj się z nami