Jak dla mnie przełomowa puszka i prawdziwy masakrator to a99 mk II. Jak dla mnie ma wszystko, czego można chcieć - punkty AF w całym kadrze, EVF, dobry AF, dużą szybkostrzelność, dobrą baterię. Jakby mnie było stać i jakbym nie był już w Sony E, to bym brał. :P
Szukaj





Skontaktuj się z nami