z Sony a7 jest taki problem, że jak wzięło się go raz do ręki to trudno zapomnieć o tym jak idealnie leży w ręku, niestety w Fuji tak dobrze nie dopracowali ergonomii a to jednak jest bardzo ważne
Szukaj
z Sony a7 jest taki problem, że jak wzięło się go raz do ręki to trudno zapomnieć o tym jak idealnie leży w ręku, niestety w Fuji tak dobrze nie dopracowali ergonomii a to jednak jest bardzo ważne
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
www.analogowiortodoksi.pl
Haha! Zwłaszcza jak się weźmie do ręki A7 z podpiętymi dwielkimi i ciężkimi jasnymi Batisami, "idealnie" wyważony zestaw![]()
bez obrazy (staram się najdelikatniej jak potrafię) ale wygląda mi to na kolejną ofiarę agresywnego marketingu
rzuć okiem na tą rewelacyjną rozdzielczość obiektywów bezlusterkowców np. na DXO - pierwsza firma (nie będę pisal która żeby się nie narażać) znamienny brak danych - pewnie nie nadają się do oglądania, druga firma wymieniona z nazwy w pierwszym zdaniu - optyka raczej nie wytrzymuje w porównania z rozdzielczością uzyskiwaną przez pełne klatki w tych lustrzankowych dziadkach
i zapomniałem o cenach więc dopisuję - jak to ktoś mawiał "ekonomia g....."
Ostatnio edytowane przez jaś ; 15-11-2016 o 20:57
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Chlopaki, odpusccie. Niczym go nie zaskoczycie. Kolega mial wszystkie aparaty z dolnej polki, wie co mowi.
http://www.vanschneider.com/my-photo-camera-gear/
Czy potraficie chłopaki operować konkretami merytorycznie ? Ja was nie atakuję osobiście a wy tak.
- - - - kolejny post - - - - - -
Tutaj to o czym pisałem o nowym Olympusie z nowym szkłem ze stabilizacją https://robinwong.blogspot.my/2016/1...ii-review.html
Tu są przykłady zdjęć nocnych "z ręki" na długich czasach.
Ostatnio edytowane przez cybulski ; 16-11-2016 o 00:07
linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|
W podanym przez Ciebie linku, pan blogger pod haslem "My Main DSLR Camera" podaje sony a7r2
Czy rozumiesz juz dlaczego wyrabianie sobie tak mocnych opinii ( a potem tak mocne ich wyrazanie) o sprzecie na podstawie wpisow roznego typu blogerow nie ma sensu?
Zdradze Ci wiecej, takie mocne wyrazanie opini ma tez maly sens nawet wtedy kiedy robisz to w oparciu o wlasne doswiadczenia. Bo Twoje oczekiwania wobec sprzetu sa tylko Twoje a nie calego swiata.
Pzdr
usuniety bo obrażał uczucia religijne
D500 uważam że to świetna i przełomowa puszka. AF, szybkostrzelnosc, niesamowite ISO (przy dx!) super bufor. Ma jeszcze tańczyć czy śpiewać?
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Skontaktuj się z nami