Close

Strona 702 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20260265269270070170270370471275280212021702 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 011 do 7 020 z 19131
  1. #7011

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    Niech tak zostanie.
    Fajnie, ze jestes zadowolony ze sprzetu...

    Fotografuj i sie sie ciesz bo zycie po to jest aby miec takze mile chwile.

    Co do jakosci obrazu to wiele zalezy tez od umiejetnosci fotografa i ile potrafi sie wycisnac z RAW-a.

    Ogolnie jestem zadowolony z Fuji - foty wychodza super a Sony glownie do filmowania uzywam.
    X-T10, XF 16-55/2.8, XF 35 f/1.4, XF 55-200, 5D MKII , EF 24-105 mm f/4L IS USM, EF 85mm f/1.8 USM, A6000 SEL18-105/4

  2. #7012

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Systemy bezlusterowe zaczynają wyprzedzać "lustro" i to jest dzisiaj oczywiste, przeszedłem od 2005 chyba d70, d40, d300, d3300 i nie miałem ochoty już na dużego nikona, małe nikony są tak obcięte z funkcji że dzisiaj to szczerze dziwi.
    Wystrczy spojrzeć co robi olympus, pentax, fuji czy właśnie sony. Sytem wizjera optycznego opartego na lustrze przestaje być wartością dodaną a zaczyna uwierać (co to w ogóle za argumet że na jednej baterii robię 1,1tys zdjeć skoro w bezlusterkowcu mam 5 baterii i jestem w stanie zrobić 2tys)
    Stąd tu jestem i cchę coś sie dowiedzieć o sony a7 i nie jestem zainteresowany Waszymi argumetami za nikonem sorry

    http://shotkit.com/best-mirrorless-c...photographers/

    " For photographers growing tired of the ageing dSLR system of camera bodies, mirrorless cameras can provide a much-needed refreshment."
    Nie odpowiedziałeś na proste pytanie: do jakiego Fuji porównujesz D3300?
    Jeśliby wziąć pod uwagę artykuł do którego wrzuciłeś link, to miałbyś na myśli X-T1, X-T2 lub X-Pro2. Mylę się?
    Ostatnio edytowane przez Pawel92 ; 15-11-2016 o 17:47
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  3. #7013

    Domyślnie

    x100t, xt10 i porównuję to z kierunkiem rozwoju nikona na przestrzeni d70,d40,d300, d3300, d7200 itp więc to jest tak jak napisane w tym artykule "ageing dSLR systems" (starzejące się systemy dSLR) - no czym mnie Pawel92 chcesz zasczkoczyć ?? spróbuj moze ci sie uda
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 15-11-2016 o 18:33
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  4. #7014

    Domyślnie

    Tak szybciutko z Amazon.fr (euros):
    - x100t: 1120
    - x-t10: 749
    - D3300: 349

    chyba już najwyższa pora by powrócić na Ziemię, nie?
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  5. #7015

    Domyślnie

    znam d500/d750/d7200 olympusa, pentaxa - czym chcesz mnie zaskoczyć ? nikon i canon to drewno , kazdy model to drewno
    nie wprowadzają niczego nowego od wielu lat, ich systemy sie starzeją
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  6. #7016

    Domyślnie

    Co ty masz z tym zaskakiwaniem?
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  7. #7017

    Domyślnie

    każdy z producentów wprowadza jakieś nowości
    - stablizacja 5axis + obiektyw stabilizowany 12-100 na poziomie lpmm 75 (olympus) gdzie "ostre" czasy z ręki podobno można osiągnąć do 5sek,
    - fuji wprowadza aparat średniego formatu
    - pentax stabilizacja matrycy
    - sony stabilizacja matrycy dx i ff (choć na razie tu podobno rewelacji w stabilizacji nie ma)
    - a nikon ? d500 z matrycą 20mln (taki odświeżony stary dziadek d300 ) ? czym tam chcą zaskoczyć ? obiektywami ze średnią rozdzielczością z kiepską stabilizacją ?
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 15-11-2016 o 18:58
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  8. #7018

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez slaweko Zobacz posta
    D750 z 35mm f/1.8 G ED jest już "prawie" tak mała jak bezlustra fudżiki lub soniaczki
    Jasne...



    Jak to mówią "Prawie robi różnicę"
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  9. #7019

    Domyślnie

    Nie porównuj tylko i wyłącznie samych puszek. Dorzuć jakiś słoik
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  10. #7020

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Nie porównuj tylko i wyłącznie samych puszek. Dorzuć jakiś słoik
    A co? Wtedy aparaty nikona stają się niższe i węższe a do tego lżejsze? Wlep zeissa 35/2 to masz +6cm długości na soniaku od bagnetu czyli z 3cm wcześniej niż w nikonie więc wystawałby ok 3cm poza nikona. Aparaty będą najwyżej tak samo długie...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

Strona 702 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20260265269270070170270370471275280212021702 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •