Fajnie, ze jestes zadowolony ze sprzetu...
Fotografuj i sie sie ciesz bo zycie po to jest aby miec takze mile chwile.
Co do jakosci obrazu to wiele zalezy tez od umiejetnosci fotografa i ile potrafi sie wycisnac z RAW-a.
Ogolnie jestem zadowolony z Fuji - foty wychodza super a Sony glownie do filmowania uzywam.
Szukaj






Skontaktuj się z nami