Close

Strona 703 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20360365369370170270370470571375380312031703 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7 021 do 7 030 z 19131
  1. #7021

    Domyślnie

    z Sony a7 jest taki problem, że jak wzięło się go raz do ręki to trudno zapomnieć o tym jak idealnie leży w ręku, niestety w Fuji tak dobrze nie dopracowali ergonomii a to jednak jest bardzo ważne
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  2. #7022

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    z Sony a7 jest taki problem, że jak wzięło się go raz do ręki to trudno zapomnieć o tym jak idealnie leży w ręku, niestety w Fuji tak dobrze nie dopracowali ergonomii a to jednak jest bardzo ważne
    Chyba najlepszy tekst jaki na tym forum czytalem od kilku miesięcy!
    W razie potrzeby, prosze do mnie pisac raczej na e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au"
    www.analogowiortodoksi.pl

  3. #7023

    Domyślnie

    Haha! Zwłaszcza jak się weźmie do ręki A7 z podpiętymi dwielkimi i ciężkimi jasnymi Batisami, "idealnie" wyważony zestaw

  4. #7024

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    każdy z producentów wprowadza jakieś nowości
    - stablizacja 5axis + obiektyw stabilizowany 12-100 na poziomie lpmm 75 (olympus) gdzie "ostre" czasy z ręki podobno można osiągnąć do 5sek,
    - fuji wprowadza aparat średniego formatu
    - pentax stabilizacja matrycy
    - sony stabilizacja matrycy dx i ff (choć na razie tu podobno rewelacji w stabilizacji nie ma)
    - a nikon ? d500 z matrycą 20mln (taki odświeżony stary dziadek d300 ) ? czym tam chcą zaskoczyć ? obiektywami ze średnią rozdzielczością z kiepską stabilizacją ?
    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    znam d500/d750/d7200 olympusa, pentaxa - czym chcesz mnie zaskoczyć ? nikon i canon to drewno , kazdy model to drewno
    nie wprowadzają niczego nowego od wielu lat, ich systemy sie starzeją
    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    z Sony a7 jest taki problem, że jak wzięło się go raz do ręki to trudno zapomnieć o tym jak idealnie leży w ręku, niestety w Fuji tak dobrze nie dopracowali ergonomii a to jednak jest bardzo ważne
    Kolego, naczytales sie jakis glupot o zabkach i teraz starasz sie na sile zarazic tym innych. Daj spokoj, nie kompromituj sie.
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  5. #7025

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    A co? Wtedy aparaty nikona stają się niższe i węższe a do tego lżejsze? Wlep zeissa 35/2 to masz +6cm długości na soniaku od bagnetu czyli z 3cm wcześniej niż w nikonie więc wystawałby ok 3cm poza nikona. Aparaty będą najwyżej tak samo długie...
    Nie nie stają. Natomiast A7 przestaje już być taki mały, a jak podepniesz już naprawdę jasne bądź długie szkiełka, to zaczyna się wręcz robić niezbyt poręczny
    To oczywiście moja prywatna opinia, choć jak najbardziej organoleptyczna.
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  6. #7026

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    każdy z producentów wprowadza jakieś nowości
    - stablizacja 5axis + obiektyw stabilizowany 12-100 na poziomie lpmm 75 (olympus) gdzie "ostre" czasy z ręki podobno można osiągnąć do 5sek,
    - fuji wprowadza aparat średniego formatu
    - pentax stabilizacja matrycy
    - sony stabilizacja matrycy dx i ff (choć na razie tu podobno rewelacji w stabilizacji nie ma)
    - a nikon ? d500 z matrycą 20mln (taki odświeżony stary dziadek d300 ) ? czym tam chcą zaskoczyć ? obiektywami ze średnią rozdzielczością z kiepską stabilizacją ?
    bez obrazy (staram się najdelikatniej jak potrafię) ale wygląda mi to na kolejną ofiarę agresywnego marketingu

    rzuć okiem na tą rewelacyjną rozdzielczość obiektywów bezlusterkowców np. na DXO - pierwsza firma (nie będę pisal która żeby się nie narażać) znamienny brak danych - pewnie nie nadają się do oglądania , druga firma wymieniona z nazwy w pierwszym zdaniu - optyka raczej nie wytrzymuje w porównania z rozdzielczością uzyskiwaną przez pełne klatki w tych lustrzankowych dziadkach

    i zapomniałem o cenach więc dopisuję - jak to ktoś mawiał "ekonomia g....."
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 15-11-2016 o 20:57
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  7. #7027

    Domyślnie

    Chlopaki, odpusccie. Niczym go nie zaskoczycie. Kolega mial wszystkie aparaty z dolnej polki, wie co mowi.

  8. #7028

    Domyślnie

    http://www.vanschneider.com/my-photo-camera-gear/

    Czy potraficie chłopaki operować konkretami merytorycznie ? Ja was nie atakuję osobiście a wy tak.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Tutaj to o czym pisałem o nowym Olympusie z nowym szkłem ze stabilizacją https://robinwong.blogspot.my/2016/1...ii-review.html
    Tu są przykłady zdjęć nocnych "z ręki" na długich czasach.
    Ostatnio edytowane przez cybulski ; 16-11-2016 o 00:07
    linktr.ee/zbigniewurban5150 |Canon R5 R, SigmyArt EF 35/1.4 50/1.4, 7A50/1.1, VM Nokton 40/1.4SC, EFy 50L 85L 135L 16-35/4L, RFy 24-105/4L 70-200/2.8L 16/2.8 50/1.8 ||A73 24-105/4 28/2, SY 35-150/2-2.8 14/2.8 35/1.4, T28-200/2.8-5.6||Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar 55/1.8||iPhone 14 PRO|

  9. #7029

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    http://www.vanschneider.com/my-photo-camera-gear/

    Czy potraficie chłopaki operować konkretami merytorycznie ? Ja was nie atakuję osobiście a wy tak.
    W podanym przez Ciebie linku, pan blogger pod haslem "My Main DSLR Camera" podaje sony a7r2
    Czy rozumiesz juz dlaczego wyrabianie sobie tak mocnych opinii ( a potem tak mocne ich wyrazanie) o sprzecie na podstawie wpisow roznego typu blogerow nie ma sensu?
    Zdradze Ci wiecej, takie mocne wyrazanie opini ma tez maly sens nawet wtedy kiedy robisz to w oparciu o wlasne doswiadczenia. Bo Twoje oczekiwania wobec sprzetu sa tylko Twoje a nie calego swiata.

    Pzdr
    usuniety bo obrażał uczucia religijne

  10. #7030

    Domyślnie

    D500 uważam że to świetna i przełomowa puszka. AF, szybkostrzelnosc, niesamowite ISO (przy dx!) super bufor. Ma jeszcze tańczyć czy śpiewać?

    Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Strona 703 z 1914 PierwszyPierwszy ... 20360365369370170270370470571375380312031703 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •