Przy okazji ostatniego wypadu "zagranicę" miałem okazję mieć w ręku najnowsze modele pentaxa, olympusa, nikona, canona, a7r2, lumix, fuji (leici, hassela, nawet nie brałem po po co) więc jeśli chodzi o samo "trzymanie się w ręku" to sony a7 jest na pierwszym miejscu a potem olympus to takie moje "first impressions" z ergonomii i guzikologii biorąc pod uwagę kwestię rozmiaru jako priorytet, jednak przy zachowaniu jakości obrazu.
Szukaj





Skontaktuj się z nami