Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Pani Notariusz

  1. #11

    Domyślnie

    wow.
    Już jestem przyzwyczajony, że jak widzę Twój Avatar, to będzie to przyjemność...
    Piękne, oddające to co trzeba => sakramencko ostro.
    Obróbka bez bajerów, tak jak ma być,,, igła !!!

    Brawo... czym to strzelałeś chodzi najbardziej o ogniskową?

    Pozdrawiam.
    "Nikon"

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    ............
    Brawo... czym to strzelałeś chodzi najbardziej o ogniskową?
    Dzieki za miłe słowo
    Co do ogniskowych - to wszystko jest w exifie - ale 35 mm i 85 mm

  3. #13

    Domyślnie

    Mega robota, wszystko w temacie, swiatlo i obrobka, kolory i kadry, jednym slowem dobre portrety. Wzor do nasladowania!

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    [I]Bardzo ładnie. Chociaż zdjęcia sama Pani notariusz zrobiła ...
    Zdjęć może nie zrobiła, ale nie sposób pominąć jej wkładu w efekt końcowy. Trudno całości inaczej nie ocenić, jak rewelacja na najwyższym poziomie. Zarówno zdjęcia, jak i prezentacja samej pani notariusz.
    Zdjęcia nadają się wszędzie: na stronę internetową kancelarii, na pokaz mody, do portfolio modelki, do prezentacji pani notariusz, do albumu rodzinnego... No dosłownie wszędzie. W każdym zastosowaniu, będą prezentować się rewelacyjnie. Zgodzę się, że niektóre pozy, np siedzenie na biurku, mogą trochę mniej pasować do oficjalnej strony kancelarii. Jednak przy tej jakości oraz osiągniętych efektach, nawet takie są do zaakceptowania w każdym zastosowaniu.
    Połączenie wyjątkowej urody fotografowanej osoby, oraz twojej wiedzy i umiejętności... Dało takie efekty, że szczękę można z podłogi długo zbierać...
    Światła i cienie...
    http://nozaki.flog.pl
    Samsung i Nikon

  5. #15

    Domyślnie

    Podejdę do tego zestawu nieco inaczej, niż przedmówcy.

    Zdjęcia przedstawiają piękną kobietę z klasą, jednak nie na wszystkich wygląda Ona równie korzystnie. Technicznie jest bardzo dobrze, ale wydaje mi się że - jak to bywa przy foceniu powabnych niewiast - zdarzyło Ci się zapomnieć o tym i owym...

    1. OK, bardzo fajne
    2. OK, choć przyciemniłbym lekko palce dłoni ze stemplem
    3. OK, ale poprawiłbym prawy policzek, ten na którym światłocień narozrabiał, dyskusyjny jest też układ rąk - zamykanie się.
    4. OK, ale jw. czyli światłocień i układ rąk
    5. OK, bardzo fajne
    6. OK, choć tu znowu mamy mowę ciała, która nie porywa i przydałoby się przyciemnić dłonie w pp.
    7. To zdjęcie uwydatnia asymetrię twarzy - zastanowiłbym się czy je poprawić, czy odrzucić. Kostki dłoni do przyciemnienia.
    8. Jw. czyli uwydatnia asymetrię twarzy, przyjrzałbym się też lewej kostce.
    9. Fajne, ale uwydatnia asymetrię twarzy a palec wskazujący prawej ręki dziwnie wystaje zza tomów.

  6. #16
    La
    Gość

    Domyślnie

    AD 3 - jest to jedna z nielicznych pozycji, nie tylko dozwolonych ale nawet zalecanych dla osób mających problem z ułożeniem rąk na pozowanych zdjęciach. Mimo iż jest to pozycja "zamknięta" w większości przypadków poparta mimiką twarzy i pogodnym uśmiechem nie jest tak odbierana.
    Co do reszty - szczegóły mało istotne, poprawiające naturalność ujęć.
    Moje jedyne zastrzeżenie - które zresztą obgadałem z fotografem to różowy zafarb. No i na 5 zamiast kontemplować urodę, zastanawiam się nad tym, dlaczego część napisu jest ostra (ale to już w formie żartu)

  7. #17

    Domyślnie

    U la la. To żeście narobili (Ty i Pani notariusz mi bałaganu. Super sesja.
    Tylko na trójce wydaje mi się inaczej twarz obrobiona (kolor skóry). Może to wina WB a może to przez ten bałagan
    ps. chyba pozostali notariusze z tej miejscowości mogą pakować walizki
    Ostatnio edytowane przez artur0372 ; 09-11-2016 o 16:02

  8. #18

    Domyślnie

    dzięki jeszcze raz za wszystkie komentarze. Klika kwestii pozwolicie że wyjaśnię przy okazji
    1. to jest "prawdziwa" Pani Notariusz i jej "prawdziwa" kancelaria - zdjęcia tak jak napisałem na początku zostały zrobione dokładnie na potrzeby jej przyszłej strony internetowej
    2. kwestie wytknięte przez KaarooL - dzięki na kilka detali nie zwróciłbym chyba uwagi - np na 9 palec wystający z za tomów
    3. Lassar - zgadza się - ściany wpadają lekko w różowy - to tak jak mówiłem efekt ciągnięcia krzywej i nie "wymaskowania" właściwych fragmentów zdjęć - dzieki za zwrócenie uwagi - chociaż jakoś nie specjalnie mi to przeszkadza
    Sprawa napisu - na zdjęciu nr 5 - i jego ostrości - myślałem że ktoś na to wcześniej zwróci uwagę - a raczej na to że na tym zdjęciu są dwie płaszczyzny ostrości - to jest oczywiście zdjęcie złożone w PS-ie z dwóch kadrów na których ostrzyłem raz na napis a raz na Panią Notariusz - świadomy zabieg który zaplanowałem już podczas sesji.

  9. #19

    Domyślnie

    Bardzo dobry zestaw zdjęć. Babeczka też fajna.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pelo Zobacz posta
    dzięki jeszcze raz za wszystkie komentarze. Klika kwestii pozwolicie że wyjaśnię przy okazji
    1. to jest "prawdziwa" Pani Notariusz i jej "prawdziwa" kancelaria - zdjęcia tak jak napisałem na początku zostały zrobione dokładnie na potrzeby jej przyszłej strony internetowej
    2. kwestie wytknięte przez KaarooL - dzięki na kilka detali nie zwróciłbym chyba uwagi - np na 9 palec wystający z za tomów
    3. Lassar - zgadza się - ściany wpadają lekko w różowy - to tak jak mówiłem efekt ciągnięcia krzywej i nie "wymaskowania" właściwych fragmentów zdjęć - dzieki za zwrócenie uwagi - chociaż jakoś nie specjalnie mi to przeszkadza
    Sprawa napisu - na zdjęciu nr 5 - i jego ostrości - myślałem że ktoś na to wcześniej zwróci uwagę - a raczej na to że na tym zdjęciu są dwie płaszczyzny ostrości - to jest oczywiście zdjęcie złożone w PS-ie z dwóch kadrów na których ostrzyłem raz na napis a raz na Panią Notariusz - świadomy zabieg który zaplanowałem już podczas sesji.
    Zauważyłam dwie plaszczyzny, ale dla mnie było oczywiste, że to celowy zabieg i mz to bardzo dobry pomysł.
    Zgodzę się, że zdjęcia jak z modowej sesji ale to komplement. Bardzo mi się podobają. Gdzieś tam jako małe zdjęcie na stronie to w sukience tez nie byłoby źle, ale nie na pierwszy ogień.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Pani Y.
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 20:13
  2. [ Przyroda ] Pani.
    By kokos in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-04-2011, 00:39
  3. [ Pozostałe ] Pani N.
    By wpkx in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 21:59
  4. [ Portret ] Pani A
    By YANOSZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 18:35
  5. [ Portret ] Pani Ma i Pani Ka
    By LOGODTP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •