
dzięki jeszcze raz za wszystkie komentarze. Klika kwestii pozwolicie że wyjaśnię przy okazji
1. to jest "prawdziwa" Pani Notariusz i jej "prawdziwa" kancelaria

- zdjęcia tak jak napisałem na początku zostały zrobione dokładnie na potrzeby jej przyszłej strony internetowej
2. kwestie wytknięte przez KaarooL - dzięki

na kilka detali nie zwróciłbym chyba uwagi

- np na 9 palec wystający z za tomów
3. Lassar - zgadza się

- ściany wpadają lekko w różowy - to tak jak mówiłem efekt ciągnięcia krzywej i nie "wymaskowania" właściwych fragmentów zdjęć

- dzieki za zwrócenie uwagi - chociaż jakoś nie specjalnie mi to przeszkadza

Sprawa napisu

- na zdjęciu nr 5 - i jego ostrości - myślałem że ktoś na to wcześniej zwróci uwagę

- a raczej na to że na tym zdjęciu są dwie płaszczyzny ostrości

- to jest oczywiście zdjęcie złożone w PS-ie z dwóch kadrów na których ostrzyłem raz na napis a raz na Panią Notariusz

- świadomy zabieg który zaplanowałem już podczas sesji.
Skontaktuj się z nami