Szukaj
Pani Notariusz niczego sobie
Co do zdjec, nie ma sie do czego przyczepic.
Super!
Nikon D3100/D7100 +N18-55/N35 F1.8/N50 F1.8/T90 F2.8 Makro/T70-300 USD/ S 8-16
Bardzo ładnie. Chociaż zdjęcia sama Pani notariusz zrobiłaZależy do czego ten wizerunek potrzebny. Jak dla kancelarii /strony internetowej/ to 1 i 7 z naciskiem na 1. Perfekcja. Jak się czepiać szczegółów to zegarek trzeba było poprawić. Pozostałe na potrzeby pamiątki z pracy. Poważny notariusz nie siada na stole i nie opiera się o ścianę. To pierwsze to taki... luzak jestem, a drugie sił mi brak
![]()
Tutaj jest... podpis
Uważam, że to udana sesja. Profesjonalna.
dziekujęfajnie że się podoba - co do kwestii siadania .... w życiu nie wpadłbym na to że może to wyglądać nieprofesjonalnie - ale skoro mówicie ....
jeżeli chodzi o zegarek to niestety zauważyłem to dopiero podczas selekcji zdjęćwięc nieco za późno.
dodam jeszcze jedno
9.
Też bardzo ładnie. Chociaż tutaj już wyraźnie pozowane.
Tutaj jest... podpis
Zegarek można w PS bardzo szybko przestawić, więc to nie problem.
A same zdjęcia bardzo fajne. Najbardziej podoba mi się 1. Do pozostałych niemam chyba uwag.
Czym świeciłeś?
Jak dla mnie, bardzo dobre zdjęcia. W tym przypadku może nawet za dobre - jak na profesjonalną stronę o modzie
Do zdjęcia nr 6 pani się specjalnie przebierała?![]()
['O]
Skontaktuj się z nami