Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Pani Notariusz

  1. #1

    Domyślnie Pani Notariusz

    kilka zdjęć wizerunkowych na potrzeby samej zainteresowanej
    Uwagi jak zawsze mile widziane
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.

  2. #2

    Domyślnie

    Pani Notariusz niczego sobie
    Co do zdjec, nie ma sie do czego przyczepic.
    Super!
    Nikon D3100/D7100 +N18-55/N35 F1.8/N50 F1.8/T90 F2.8 Makro/T70-300 USD/ S 8-16

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładnie. Chociaż zdjęcia sama Pani notariusz zrobiła Zależy do czego ten wizerunek potrzebny. Jak dla kancelarii /strony internetowej/ to 1 i 7 z naciskiem na 1. Perfekcja. Jak się czepiać szczegółów to zegarek trzeba było poprawić. Pozostałe na potrzeby pamiątki z pracy. Poważny notariusz nie siada na stole i nie opiera się o ścianę. To pierwsze to taki... luzak jestem, a drugie sił mi brak
    Tutaj jest... podpis

  4. #4

    Domyślnie

    Uważam, że to udana sesja. Profesjonalna.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amirez Zobacz posta
    Bardzo ładnie. Chociaż zdjęcia sama Pani notariusz zrobiła Zależy do czego ten wizerunek potrzebny. Jak dla kancelarii /strony internetowej/ to 1 i 7 z naciskiem na 1. Perfekcja. Jak się czepiać szczegółów to zegarek trzeba było poprawić. Pozostałe na potrzeby pamiątki z pracy. Poważny notariusz nie siada na stole i nie opiera się o ścianę. To pierwsze to taki... luzak jestem, a drugie sił mi brak
    Też uważam, że siadanie na biurku, z orzełkiem w tle wdodatku, nie wygląda profesjonalnie. Za to same zdjecia bardzo w porządku.

    Na stronę wybrałabym 1,5,7.

  6. #6

    Domyślnie

    dziekuję fajnie że się podoba - co do kwestii siadania .... w życiu nie wpadłbym na to że może to wyglądać nieprofesjonalnie - ale skoro mówicie ....
    jeżeli chodzi o zegarek to niestety zauważyłem to dopiero podczas selekcji zdjęć więc nieco za późno.
    dodam jeszcze jedno
    9.

  7. #7

    Domyślnie

    Też bardzo ładnie. Chociaż tutaj już wyraźnie pozowane.
    Tutaj jest... podpis

  8. #8

    Domyślnie

    Zegarek można w PS bardzo szybko przestawić, więc to nie problem.
    A same zdjęcia bardzo fajne. Najbardziej podoba mi się 1. Do pozostałych niemam chyba uwag.
    Czym świeciłeś?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bulinko Zobacz posta
    ..........Czym świeciłeś?
    Całość okta, czasem kontrowałem softem

  10. #10

    Domyślnie

    Jak dla mnie, bardzo dobre zdjęcia. W tym przypadku może nawet za dobre - jak na profesjonalną stronę o modzie
    Do zdjęcia nr 6 pani się specjalnie przebierała?
    ['O]

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Pani Y.
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 20:13
  2. [ Przyroda ] Pani.
    By kokos in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-04-2011, 00:39
  3. [ Pozostałe ] Pani N.
    By wpkx in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 21:59
  4. [ Portret ] Pani A
    By YANOSZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 18:35
  5. [ Portret ] Pani Ma i Pani Ka
    By LOGODTP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •