Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Pani Notariusz

  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo udana sesja.

    Najlepsze zdjęcie pani Notariusz - 1.

  2. #22

    Domyślnie

    3 i 8 ze względu na charakter pracy odpada. No ale jeśli chodzi o same zdjęcia, jest świetnie!
    Fuji X-Pro 2 + Fuji X-E2 + Fujinon XF 56 mm f/1,2 R + Fujinon XF 18-55 mm f/2,8-4 OIS + Fujinon XC 50-230 mm f/4,5-6,7 OIS + Cała masa sprzętu studyjnego

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Portret ] Pani Y.
    By wpkx in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 20:13
  2. [ Przyroda ] Pani.
    By kokos in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-04-2011, 00:39
  3. [ Pozostałe ] Pani N.
    By wpkx in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-10-2010, 21:59
  4. [ Portret ] Pani A
    By YANOSZ in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 18:35
  5. [ Portret ] Pani Ma i Pani Ka
    By LOGODTP in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2009, 17:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •