A co mamy napisać?;p Będzie lepiej ale dalej sobie nie poradzi z niektórymi rzeczami? Raczej sprawa względna, mi AF w A7 starcza, często i manuale starczają. Ale zdarza mu się nie trafić AF.
Michel71 chyba opisywał tu kiedyś (czy był link do Jego bloga) zmianę a7 na A7v2.
Albo poczekaj, może czytają to jacyś ukryci praktycy i się ujawnią z wiedzą![]()
Szukaj






Skontaktuj się z nami