Techno-pająk zajefajny![]()
Szukaj
Ludzie dobre, powiedzcie czy naprawdę af a7 II ldużo lepszy od 1 jak piszom marketingi.
Zwłaszcza, że bynajmniej z batisami
Bo zabij nie wiem, czy dopłacać do 2 czy nie.
I czy może ewentualnie 7 ry.
Może i było, ale pewnie są i obowiązują najnowsze badania i ustalenia w temacie.
Jak kto się wstydzi to na PW.
Mówcie jak na spowiedzi![]()
Nie pamiętam jak to było ze szkłami od Sony, ale w wersji drugiej lepiej działają redukcje do szkieł z innych systemów.
Znaczy się lepiej działa AF ?
Tęczowy pająk, magentowa ćma, Лиловый негр...
Ostatnio edytowane przez wpkx ; 15-09-2016 o 21:16
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Dzięki, przekażę pająkowi następnym razemZrobiłem mu kilkanaście zdjęć, a to i tak była druga seria bo kiedyś miałem podejście do tematu z nexem...
Ale już chyba zamknę ten temat, nie wiem czy coś więcej mogę z niego wyciągnąć.
Podekscytowany, a potem zdruzgotany nową loxią zapomniałem wcześniej pochwalić ostatnią KarolinęFajnie zgrana kolorystyka z ubraniem.
wpkx - tyle kotów i nie zżarły jej?
Dorzucę coś z loxii
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Jak już go zamęczyłeś to zrób mu chociaż pośmiertny stacking, pózniej spal i rozsyp prochy
- - - - kolejny post - - - - - -
Koledzy niech Wam ziemia lekką będzie, że nie chcecie mi pomóc w moich dylematach.
Za to życzę wam tyle paprochów na matrycy ile pikseli, a nawet więcej![]()
Ja mam II, ale tylko jedno szkło AF - 24-240 - i chodzi do dupy.
PS Nie chce który kupić?![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Bo to kocie łby... (powtórka sprzed kilku stron):
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Skontaktuj się z nami