Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107

Wątek: EOS M5

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Bezlusterkowcem lustrzanki zastąpić się nie da. To bez dwóch zdań. A jakie te kity będą optycznie to dopiero zobaczymy.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Bezlusterkowcem lustrzanki zastąpić się nie da.
    da sie. kupe ludzi ma Playstation albo Fuji, bo to sa dojrzale systemy i sprawdzajace sie w konkretnych zastosowaniach.


    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    A jakie te kity będą optycznie to dopiero zobaczymy.
    15-45 akurat juz jest od dawna na rynku. i optycznie to bardzo przyzwoity sloiczek

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta

    15-45 akurat juz jest od dawna na rynku. i optycznie to bardzo przyzwoity sloiczek
    Nawet nie zauważyłem.
    Wszystko zalezy od ceny i od jakości. Bo jako Travel wygląda ok. i jest po mojej opcji systemowej

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    sprawdzajace sie w konkretnych zastosowaniach.
    No i to jest kluczowe słowo.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puch24 Zobacz posta
    No i to jest kluczowe słowo.
    no ale to chyba dotyczy kazdego zestawu foto. duzy DSLR tez sie swietnie sprawdza w konkretnych zastosowaniach. podobnie komorka w roli aparatu (swietnie skanuje dokumenty biurowe )

  6. #16

    Domyślnie

    System Eos-M oferuje najtańsze spośród konkurencji i bardzo przyzwoite: 22/2 oraz 11-22/4-5,6 IS. To są szkła dla których bym wchodził w eMki a nie ciemne kity. Oraz rewelacyjny funkcjonalnie adapter do szkieł EF i EF-S.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  7. #17

    Domyślnie

    A nadaje się do czegoś ta 22ka (AF, ostrość na brzegu), bo cena faktycznie rewelacyjna?

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    A nadaje się do czegoś ta 22ka (AF, ostrość na brzegu), bo cena faktycznie rewelacyjna?
    tak sie nadaje, jak sie dotychczasowe M-ki nadawaly do AF. wiec trzeba w zasadzie czekac na opinie o M5, czy w koncu ten korpus ma sensowny AF...

    optycznie EF-M 22 jest zupelnie niezly

  9. #19

    Domyślnie

    Profesjonalnych ambicji ten korpus raczej nie ma. Nawet chyba to nie jest dla zaawansowanych amatorów.
    I póki co to myślę, że niestety canon półprofesjonalnego bezlustra nie wypuści.
    Za dobrze się im jeszcze lustra sprzedają.
    Bagnet jest ef-s?
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 09-09-2016 o 20:38
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #20

    Domyślnie

    11-22 też ma bardzo dobrą cenę. A ta przejściówka do canonowskich szkiełek lustrzankowych działa też z kundelkami a jeśli tak to czy są jakieś ograniczenia?
    Cytat Zamieszczone przez meliszipak Zobacz posta
    ...Nawet chyba to nie jest dla zaawansowanych amatorów...
    Skąd takie przypuszczenie? Dla mnie ten korpusik wygląda jak kalka 80D a ten jak najbardziej może uchodzić za sprzęt dla zaawansowanych lub średnio zaawansowanych amatorów. A co do sprzedaży to chyba ten poprzedni model bezlusterkowca (m3?) sprzedawał się lepiej niż sprzęt od Fuji a przynajmniej gdzieś widziałem takie dane.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 09-09-2016 o 20:42

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 16-08-2016, 11:42
  2. M5
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 21-07-2011, 13:31
  3. Bmw m5
    By matizq in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 23:56
  4. EOS 2000D i EOS 6000D
    By prz3mo in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 26-12-2008, 22:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •