Cześć, fotografuję trochę analogowo Nikonem F100 i cyfrowo Nikonem F7100, wszystko w 100% amatorsko.
Zarejestrowałem się aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania![]()
Szukaj
Cześć, fotografuję trochę analogowo Nikonem F100 i cyfrowo Nikonem F7100, wszystko w 100% amatorsko.
Zarejestrowałem się aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania![]()
Witam serdecznie jako całkowicie początkująca. Czekam z niecierpliwością na moją pierwszą lustrzankę, która lada dzień wyląduje w Paczkomacie.
Na razie czytam.
Pozdrowienia z pięknej Lubelszczyzny
Witam wszystkich,
Obecnie jestem jeszcze użytkownikiem bagnetu Sony A, ale planuję dołączyć do Was. Interesuję mnie głównie foto-loto i krajobrazy/przyroda.
Mam nadzieję, że nie zawiodę się na przesiadce, a na forum znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania![]()
Cześć Wszystkim
Zawitałem do Was jako totalny nowicjusz, bez minimum wiedzy.
Fotografia zauroczyła mnie już dawno, jednak nigdy nie myślałem o tym, by samemu spróbować.
Nie mam też ku temu na chwilę obecną klasowego aparatu. Dysponuję amatorskim D5100 z kitowym obiektywem.
Mimo wszystko, chcę poznać choćby w przybliżeniu magię, którą roztacza fotografia. Wiem, że wiele mogę się od Was nauczyć.
Pozdrawiam !
Całego Nikona?![]()
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
Witajcie
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem lustrzanki i widocznie za długo to robiłam bo rodzice postanowili mi sprezentować swojąTak więc od kilku tygodni jestem posiadaczką Nikona D5100 i powoli się go uczę. Przeglądam Forum od jakiegoś czasu i postanowiłam się w końcu zarejestrować i przywitać
Pozdrawiam wszystkich i lecę studiować Forum
![]()
D5100 + AF-S Nikkor 18-105
Witajcie Forumowicze. Niedawno zakupiliśmy rodzinnie Nikona D3000 z kitowym 18-55 AF-S VR i zaczęła się przygoda z lustrzanką. W związku z wakacjami zacząłem poszukiwania szkła "krajobrazowego" i tak trafiłem do Was. Na razie powstrzymuję się od głupich pytań i szukam odpowiedzi.Ale chyba pytań z kategorii "czy" i "dlaczego" nie uniknę. Pozdrawiam.
Skontaktuj się z nami