Witajcie.
Mam pytanko o zastosowanie filtrów Cokin w praktyce. Chodzi mi o porównanie w stosunku do nakręcanych w takim przypadku gdy potrzeba w miarę szybko zrobić zdjęcie.
Przykład - filtr szary nakręcany. Ustawiam ostrość - mierzę czas, nakręcam filtr, strzelam, odkręcam filtr i w drogę.
A jak sprawa wygląda z Cokinem ? Czy za każdym razem nakręcacie adapter i holder ? Jadę w góry niedługo i jakoś nie widzę tego żeby za każdym razem zakładać adapter i holder. Zajmie to o wiele więcej czasu. Jakieś podpowiedzi od użytkowników ? Dzięki !
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami