Close

Strona 572 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7247252256257057157257357458262267210721572 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 711 do 5 720 z 19131
  1. #5711

    Domyślnie

    nie pomogłeś za wielką wodą jedni chwalą inni nie...
    sporo gratów

  2. #5712

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jazco Zobacz posta
    przy okazji pojawił się też test na Photozone
    http://www.photozone.de/sonyalphaff/980-sonyfe50f18
    W sumie w razie czego można by go potraktować jako manual z przenoszeniem elektroniki i autopowiększeniem wycinka kadru do ostrzenia Bo optycznie nie jest taki zły, a i bokeh w miarę. Tylko w cenie bardziej pod 500-600zł aby konkurował z lepszymi mechanicznie manualami...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  3. #5713

    Domyślnie

    Tyle, że to jest model "fly by wire", więc manualne ostrzenie będzie równie wolne jak AF
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  4. #5714

    Domyślnie

    Nie chodzi o to żeby było szybsze.
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  5. #5715

    Domyślnie

    a propo 50tek.
    w końcu dotarł do mnie kupiony w Japonii
    Planar 50mm f1.4 C/Y.
    jak nowy, po prostu jak ze sklepu.
    na foty się wybiorę to wrzucę i opiszę wrażenia, ale powiem tak.
    widzę, że się polubimy ponownie, bo używałem już kiedyś takiego Planara z Contaxem RTS II i też byłem zachwycony.

  6. #5716

    Domyślnie

    .... a ja wciąż czekam na adapter do mamiyii.... pewnie płynie dżonką
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 01-07-2016 o 14:47

  7. #5717

    Domyślnie

    ja czekałem na szkło ponad 3 tygodnie.
    z tego 2/3 czasu leżało w UC.
    masakra.
    ale warto było.
    jak to mówią ma ten LooK 3D



  8. #5718

    Domyślnie

    3D Bookmarks. ;P
    To zdjęcie bez głębszej obróbki?
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  9. #5719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    Planar 50mm f1.4 C/Y.
    a są jakieś różnice miedzy nim a .ze/zf..?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  10. #5720

    Domyślnie

    z tego co wszędzie piszą, są i to duże na niekorzyść ze/zf.
    ale jaka prawda ? nie wiem.
    ja w każdym razie jestem zachwycony tym co mam.
    daje piękny obrazek.


Strona 572 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7247252256257057157257357458262267210721572 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •