Close

Strona 571 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7147152156156957057157257358162167110711571 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 701 do 5 710 z 19131
  1. #5701

    Domyślnie

    No jest całkiem zgrabna minolta 100/2 ale dość rzadka i przez to droga:/
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #5702

  3. #5703

    Domyślnie

    Mam EF100/2 i nawet czasami AF działa.

  4. #5704

    Domyślnie

    Co się dzieje w słabym świetle np. koncert, raczej nie działa ?
    Z jakim adapterem ?

  5. #5705

    Domyślnie

    Metabones IV, ale wiem jak z normalnymi puszkami działa ktore mają PDAF, ja mam tylko po kontrascie.

    Co do koncertów, zależy od wyczucia sprzętu, do tej pory radziłem sobie z MF a w dobrych warunkach nawet u mnie EF100/2 jest używalny na Metabonesie.

    Ostatnio edytowane przez qbic ; 30-06-2016 o 14:35

  6. #5706

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Ale głównie panoramy by miały jakiś wpływ na moje zdjęcia


    Jest jakiś sensowny manualny zestaw? Tak w góry i do portrecików...
    Do portrecików to może trochę za ciemne dla niektórych, ale na spacer i w góry jest świetna Minolta AUTO TELE ROKKOR – QE 100/3.5 Malutka, ostra od pełnej dziury, osiem listków przesłony dających naprawdę okrągły otwór, no i tania. Przy zakupie trzeba zwrócić uwagę na wersje, mam jeszcze jedną oznakowanie ma takie samo jest ciutkę większa też ma osiem listków przesłony, ale otwór jest ośmiokątny. Bardzo fajny, kieszonkowy i niedoceniany obiektyw.
    Jest również 100/2.5 Doskonała portretówka niestety trochę większa i cięższa, ale ma doskonałą optykę, jest zliczana do grupy tych „radioaktywnych”, jest też trochę droższa, ale w rozsądnych granicach.

  7. #5707

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qbic Zobacz posta
    Metabones IV, ale wiem jak z normalnymi puszkami działa ktore mają PDAF, ja mam tylko po kontrascie.
    Co do koncertów, zależy od wyczucia sprzętu, do tej pory radziłem sobie z MF a w dobrych warunkach nawet u mnie EF100/2 jest używalny na Metabonesie.
    Ładny kolor.
    Wiem, że S i R mają tylko kontrast i nie jest ciekawie. W zwykłej A7 jest PDAF, tylko jaka jest poprawa ?
    Czasami używam manualne krótkie tele, owszem da się.... Na fotoblogii jest filmik z testem A7II + EF 100/2 i nawet z tanim adapterem jest ok.
    Oczywiście A7II jest pomimo prawie identycznego modułu AF lepszy od A7.
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 30-06-2016 o 15:18

  8. #5708

    Domyślnie

    Panowie używa już ktoś tej nowej soy 50`tki 1.8? czy czekać na samyanga
    sporo gratów

  9. #5709

    Domyślnie

    to już jest stara 50tka, proponuje przejrzeć posty sprzed miesiąca

  10. #5710

Strona 571 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7147152156156957057157257358162167110711571 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •