Close

Strona 570 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7047052056056856957057157258062067010701570 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 691 do 5 700 z 19131
  1. #5691

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nordwind Zobacz posta
    Niby tak, ale za 2x tyle jest LR6 który obsługuje wszystko i można podpiąć do niego fajne wtyczki np. NC .....
    C1 bez problemu hula z NC.
    przynajmniej moja wersja pro.

  2. #5692

    Domyślnie

    Nie wiedziałem, to + dla C1

  3. #5693

    Domyślnie

    Czy C1 Expess specjalnie reaguje dwa tygodnie na ruch suwaczkiem na macu- znaczy taka "zachęta" do płatnej wersji?
    1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
    A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
    SC-P10000 | CG277

  4. #5694

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Dla mnie 50 mm jako standard dla małego obrazka to podstawa - gdybym miał wybierać jeden, jedyny obiektyw, byłby to na 100% jakiś jasny standard.
    Np. Noctilux...
    Mi też on bardzo pachnie ale tłumaczę sobie, że body Leica Monochrom do niego (które obszyłbym w skórę razem z nim) z czasem 1/4000s do f0,95 to raczej nie halo
    Ostatnio edytowane przez Lancelot ; 28-06-2016 o 23:27
    1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
    A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
    SC-P10000 | CG277

  5. #5695

    Domyślnie

    Owszem, w słońcu halo...
    Więc ND 0.9 do kompletu.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  6. #5696

    Domyślnie

    Daj spokój, nie da się i już
    1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
    A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
    SC-P10000 | CG277

  7. #5697

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ale przecież C1 to bardzo dobry program, jeżeli jest wersja pro do Sonego za 50E nie zastanawiałbym się nawet minuty.
    mimo, że porzuciłem c1
    Ma autosklejanie panoram? Tylko tego mi brakuje w starszym LR (a szkoda kasy na nowszego który chyba głównie tym się różni:P).
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #5698
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Oj nie tylko panoramy .. Jest sporo zmian jakościowych

  9. #5699

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    Oj nie tylko panoramy .. Jest sporo zmian jakościowych
    Ale głównie panoramy by miały jakiś wpływ na moje zdjęcia

    Zaczyna mi doskwierać brak jakiegoś niedużego tele (a jak tele to już jednak wolę z AFem). 135/2.8 czy 200/4 czy 100-200/4.5... FE70-300 fajne ale o połowę za droga opcja jak na moje potrzeby i połowę za ciężka i za duża (choć nie koniecznie o połowę:P). 85tek nawydawali więc się już nie spodziewam więcej a najtańsza za 5 klocków więc raczej odpada:/ Chyba że pociągną budżetową serię o 85/2.8? Na bagnecie A jest malutkie 85 o tych parametrach... Bo tej LAEA mi się czasem nie chce tachać a bym chciał sobie zrobić nieduży przenośny zestaw typu 35+135 35+55 to chyba będzie mała różnica. Chyba że wrócę do tego 55-210... Albo do manuala jakiegoś. CZJ 135/3.5 już miałem, fajne było, ostre choć trochę aberrowało i tylko 6 listków przysłony. No i z adapterem m42 się spore robiło... Wymieniłem je na minoltkę 135/2.8 na LAEi. Ale rzadko noszę. Może się przełamać z 85/2.8 na A...?
    Jest jakiś sensowny manualny zestaw? Tak w góry i do portrecików... Podejrzewam że jakieś 85/1.8 są optymalne pod względem możliwości/cena/wielkość...
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  10. #5700

    Domyślnie

    Łącze się w cierpieniach Długi zuum jest super, ale stanowczo za duży i trochę drogi. Miałbym chętkę na coś koniecznie z AF.
    Myślałem już nawet o adaptacji Canona EF 100/2 AF. Ten zakres i światło pasowałoby mi najbardziej.

Strona 570 z 1914 PierwszyPierwszy ... 7047052056056856957057157258062067010701570 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •