Szukaj
Nie wiedziałem, to + dla C1![]()
Czy C1 Expess specjalnie reaguje dwa tygodnie na ruch suwaczkiem na macu- znaczy taka "zachęta" do płatnej wersji?
1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
SC-P10000 | CG277
Ostatnio edytowane przez Lancelot ; 28-06-2016 o 23:27
1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
SC-P10000 | CG277
Owszem, w słońcu halo...
Więc ND 0.9 do kompletu.![]()
Snoblesse oblige:
| buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |
Daj spokój, nie da się i już![]()
1D X (był) | 80D | 16-35L II | 24-70L II | 70-200L IS II | 85L II | 18-135 IS USM | 2x III | 600EX-RT x3| ST-E3-RT
A7R II | 24-70 GM | 70-200 GM | 90 Macro G OSS
SC-P10000 | CG277
Oj nie tylko panoramy .. Jest sporo zmian jakościowych
Ale głównie panoramy by miały jakiś wpływ na moje zdjęcia
Zaczyna mi doskwierać brak jakiegoś niedużego tele (a jak tele to już jednak wolę z AFem). 135/2.8 czy 200/4 czy 100-200/4.5... FE70-300 fajne ale o połowę za droga opcja jak na moje potrzeby i połowę za ciężka i za duża (choć nie koniecznie o połowę:P). 85tek nawydawali więc się już nie spodziewam więcej a najtańsza za 5 klocków więc raczej odpada:/ Chyba że pociągną budżetową serię o 85/2.8? Na bagnecie A jest malutkie 85 o tych parametrach... Bo tej LAEA mi się czasem nie chce tachać a bym chciał sobie zrobić nieduży przenośny zestaw typu 35+13535+55 to chyba będzie mała różnica. Chyba że wrócę do tego 55-210... Albo do manuala jakiegoś. CZJ 135/3.5 już miałem, fajne było, ostre choć trochę aberrowało i tylko 6 listków przysłony. No i z adapterem m42 się spore robiło... Wymieniłem je na minoltkę 135/2.8 na LAEi. Ale rzadko noszę. Może się przełamać z 85/2.8 na A...?
Jest jakiś sensowny manualny zestaw? Tak w góry i do portrecików... Podejrzewam że jakieś 85/1.8 są optymalne pod względem możliwości/cena/wielkość...
A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G
Łącze się w cierpieniachDługi zuum jest super, ale stanowczo za duży i trochę drogi. Miałbym chętkę na coś koniecznie z AF.
Myślałem już nawet o adaptacji Canona EF 100/2 AF. Ten zakres i światło pasowałoby mi najbardziej.
Skontaktuj się z nami