Close

Strona 569 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6946951955956756856957057157961966910691569 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 681 do 5 690 z 19131
  1. #5681

    Domyślnie

    W przyzwyczajeniu. Moim zdaniem program jest ok, wersja pro jest interesująca i dużo tańsza niż LR [50EUR].
    Mają parę interesujących rozwiązań np. focus mask.

  2. #5682

    Domyślnie

    Właśnie, spróbowałbym nawet wersji Pro za 50E, ale na start nie mogę nawet przetestować opcji darmowej.
    Pojawia mi się na rawach coś podobnego do focus mask i nijak to wyłączyć Czy to jest haczyk z tą darmowośćią ?
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-06-2016 o 17:02

  3. #5683

    Domyślnie

    Gdzie jest ten C1 za 50 Eur? Ja mam starszą wersję, oryginalną, zarejestrowaną i oferują mi update za ~200 Eur.
    www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45

  4. #5684

    Domyślnie

    Może wersja pro for sony?
    D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter

  5. #5685

    Domyślnie

    ale przecież C1 to bardzo dobry program, jeżeli jest wersja pro do Sonego za 50E nie zastanawiałbym się nawet minuty.
    mimo, że porzuciłem c1

  6. #5686
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    LR i Ps jest za 12$ miesięcznie .. Jeśli ktoś zajmuje sie fotografia to nie jest chyba zbyt wygórowana cena

  7. #5687

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cichy70 Zobacz posta
    ale przecież C1 to bardzo dobry program, jeżeli jest wersja pro do Sonego za 50E nie zastanawiałbym się nawet minuty.
    mimo, że porzuciłem c1
    Niby tak, ale za 2x tyle jest LR6 który obsługuje wszystko i można podpiąć do niego fajne wtyczki np. NC .....

  8. #5688
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie Sony A7, A7r i A7s

    Dodam tylko ze w wersji chmurkowej PS i LR można mieć na 2 komputerach ... Oba

  9. #5689

    Domyślnie

    Frida aka "Zielone oczko"

    (nifty-fifty)

  10. #5690

    Domyślnie

    Wysłałem maila do supportu Phase w sprawie tej pie&^%$#nej zielone maski w daremnym C1 Express dla Sony......ciekaw jestem dlaczego nikt nie uświadczył tego problemu ?
    Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-06-2016 o 20:29

Strona 569 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6946951955956756856957057157961966910691569 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •