W przyzwyczajeniu. Moim zdaniem program jest ok, wersja pro jest interesująca i dużo tańsza niż LR [50EUR].
Mają parę interesujących rozwiązań np. focus mask.
Szukaj
W przyzwyczajeniu. Moim zdaniem program jest ok, wersja pro jest interesująca i dużo tańsza niż LR [50EUR].
Mają parę interesujących rozwiązań np. focus mask.
Właśnie, spróbowałbym nawet wersji Pro za 50E, ale na start nie mogę nawet przetestować opcji darmowej.
Pojawia mi się na rawach coś podobnego do focus mask i nijak to wyłączyćCzy to jest haczyk z tą darmowośćią ?
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-06-2016 o 17:02
Gdzie jest ten C1 za 50 Eur? Ja mam starszą wersję, oryginalną, zarejestrowaną i oferują mi update za ~200 Eur.
www.stegierski.com -- fujica gs645 pro/nikon d7000, d200/fuji x-e1/voigtländer bessa/artiflex 45
Może wersja pro for sony?
D7100, Nikkor 50mm/1.8g, Sigma 10-20/4-5.6, Revuenon 135/2.8 | Sony RX100M3 | Raynox DCR-250 | Fuji X-T2, XF 18-55/2.8-4.0, XC 50-230/4.5-6.7, Stroboss 36F, K&F Nikon-Fuji adapter
ale przecież C1 to bardzo dobry program, jeżeli jest wersja pro do Sonego za 50E nie zastanawiałbym się nawet minuty.
mimo, że porzuciłem c1![]()
LR i Ps jest za 12$ miesięcznie .. Jeśli ktoś zajmuje sie fotografia to nie jest chyba zbyt wygórowana cena
Dodam tylko ze w wersji chmurkowej PS i LR można mieć na 2 komputerach ... Oba
Wysłałem maila do supportu Phase w sprawie tej pie&^%$#nej zielone maski w daremnym C1 Express dla Sony......ciekaw jestem dlaczego nikt nie uświadczył tego problemu ?
Ostatnio edytowane przez nordwind ; 28-06-2016 o 20:29
Skontaktuj się z nami