Może winietkę, ciężko powiedzieć bo sam na f1,4 ma sporąTroszkę suwaczków też pewnie było ale staram się nie przesadzać z kontrastami i kolorami.
Samyanga sobie daruję. F1,4 mi nie potrzeba aż tak żeby nosić ze sobą takiego klockaZresztą trzeba się nacieszyć w końcu systemowymi szkłami jak już dorwałem...
Ale na testy samyanga czekam z niecierpliwością, jestem bardzo ciekaw jak im poszło i mocno kibicuję bo jak nie ten obiektyw to może kolejny mi podejdzie![]()
Szukaj






Skontaktuj się z nami