Close

Strona 560 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6046051055055855956056156257061066010601560 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5 591 do 5 600 z 19131
  1. #5591

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michel71 Zobacz posta
    Krzesła super

    Voitek potraktował je malarsko, czy dodałeś coś od siebie?
    Może winietkę, ciężko powiedzieć bo sam na f1,4 ma sporą Troszkę suwaczków też pewnie było ale staram się nie przesadzać z kontrastami i kolorami.

    Samyanga sobie daruję. F1,4 mi nie potrzeba aż tak żeby nosić ze sobą takiego klocka Zresztą trzeba się nacieszyć w końcu systemowymi szkłami jak już dorwałem...
    Ale na testy samyanga czekam z niecierpliwością, jestem bardzo ciekaw jak im poszło i mocno kibicuję bo jak nie ten obiektyw to może kolejny mi podejdzie
    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  2. #5592

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Warto jeszcze kupować pierwsze a7? Autofokus jest naprawdę taki kiepski w tym aparacie?
    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Przeczytaj wątek to się dowiesz
    Zresztą parę dni temu było takie samo pytanie...
    Właśnie, to ja się tu dopytywałem o szczegóły i zostałem zachęcony, zbieram złotówki Myślę, po przeanalizowaniu plusów i minusów, że warto, szczególnie że od A6000 jednak znacząco droższy nie jest. Czy się nie mylę? Sprawdzę na własnej skórze Pozdrawiam.

  3. #5593

    Domyślnie

    Jeżeli będzie na poziomie Sigmy ART albo SEL50/1.8, jeśli chodzi o jakość, to cena do przeżycia, chociaż mnie jakoś 50mm nie kręci. :P Wolałbym 35 i 85.

  4. #5594

    Domyślnie

    Dla mnie 50 mm jako standard dla małego obrazka to podstawa - gdybym miał wybierać jeden, jedyny obiektyw, byłby to na 100% jakiś jasny standard.
    Np. Noctilux...
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #5595

    Domyślnie

    Jak na Ciamcianga (to Korea czy Chiny) to MZ drogo, bardzo drogo!!! Niby Mitakon też jest bajońsko drogi, ale to nie usprawiedliwia ceny Ciamcianga.

  6. #5596

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś używa to wyszedł spory update do metabonesa.

    http://www.metabones.com/article/of/EF-E_Firmware_Win

    Dzisiaj testowałem A7s + EF100 2.0 i AF działa zaskakująco dobrze.

  7. #5597

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OLDON Zobacz posta
    Jak na Ciamcianga (to Korea czy Chiny) to MZ drogo, bardzo drogo!!! Niby Mitakon też jest bajońsko drogi, ale to nie usprawiedliwia ceny Ciamcianga.
    Jedyna natywna 50tka z f1,4 i AF bez adapterów a i pewnie będzie pełne wsparcie AFu np. z ostrzeniem na oko... Jak komuś zależy na takich parametrach to będzie już jakaś opcja, niby w cenie używanego zeissa 55/1.8 ale niektórzy potrzebują mieć to f1,4 i nowe szkła

    Zdjęcie w ruchu (z chyba oczywistą dedykacją dla WojtehPa)

    A7III + CV15/4.5v3 + CV21/3.5 + FE24-70/4 + FE35/1.8 + Batis 85/1.8 + STF100/2.8G + 70-300G

  8. #5598

  9. #5599

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    Może winietkę, ciężko powiedzieć bo sam na f1,4 ma sporą Troszkę suwaczków też pewnie było ale staram się nie przesadzać z kontrastami i kolorami.
    Dzięki. Podoba mi się to zdjęcie, spokojnie powiesiłbym na ścianie

  10. #5600
    Ahmed The Dead Terrorist Awatar WojtehP
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Mauretania
    Posty
    1 894

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ikit Zobacz posta
    ...

    Zdjęcie w ruchu (z chyba oczywistą dedykacją dla WojtehPa)


    zanim przeczytałem - pomyślałem od razu ... super !!!!

    potem doczytałem dedykacje ... super zdjęcie ... tu widać moc dziecka ... widać ruch ... życie .... i energie ...
    Ostatnio edytowane przez WojtehP ; 24-06-2016 o 12:25

Strona 560 z 1914 PierwszyPierwszy ... 6046051055055855956056156257061066010601560 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 19-01-2023, 23:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •