Szukaj
Jak będziesz powtarzał test, to przestaw na zapis RAW, a zdjęcia później obejrzyj w jakimś programie, który wyświetla RAWy - np. Picasa, Irfanview (po przestawieniu wyświetlania RAWów, a nie ich miniatur), XnView, Capture NX-I, NX-D, Lightroom...
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
To jeszcze przeskaluj je do takiej samej rozdzielczości w lr i wtedy porównaj![]()
ADL i Picture Control, więcej ustawień nie wpływa specjalnie na zdjęcia JPEG.
Ale na RAWy nie ma to żadnego wpływu.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Porobilem troche testow.
Zostaje przy 5300. Dokupie tylko Tamrona 70-200 f2.8 i juz.
Skontaktuj się z nami