Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Statyw do makro

  1. #11

    Domyślnie

    Zawsze mozesz do tych frotek (55, 190) dokupic krotka kolumne i miec problem z glowy, gdyz nie zawsze boczne polozenie kolumny jest stabilne

    pozdro
    Trzy aparaty spod znaku N i "troche" szpeja do nich....

    www.michalak24.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Może nie zawsze jest super stabilnie, ale jeżeli się rozsądnie rozstawi nogi i kolumnę boczną wysunie bez szaleństw to spokojnie można stabilnie robić zdjęcia z typowymi obiektywami makro ~100mm. Poza tym jest to prosty sposób na zejście z aparatem do samego podłoża, co często jest decydujące. Oczywiście krotka kolumna w wielu przypadkach może wystarczyć i na pewno jest bez porównania lepsza od odwracanej, bo ta ostatnia tak naprawdę jest dobra, tylko do marketingu.
    Jeżeli Marek3100 sprzeda statyw który aktualnie posiada i doda 200zł ktore musiałby wydać na krótką kolumnę to już naprawdę niewiele zabraknie na Manfrotto 190cxpro3, a problem statywu bedzie miał rozwiązany na lata.

  3. #13
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmluty Zobacz posta
    Może nie zawsze jest super stabilnie, ale jeżeli się rozsądnie rozstawi nogi i kolumnę boczną wysunie bez szaleństw to spokojnie można stabilnie robić zdjęcia z typowymi obiektywami makro ~100mm. Poza tym jest to prosty sposób na zejście z aparatem do samego podłoża, co często jest decydujące. Oczywiście krotka kolumna w wielu przypadkach może wystarczyć i na pewno jest bez porównania lepsza od odwracanej, bo ta ostatnia tak naprawdę jest dobra, tylko do marketingu.
    Jeżeli Marek3100 sprzeda statyw który aktualnie posiada i doda 200zł ktore musiałby wydać na krótką kolumnę to już naprawdę niewiele zabraknie na Manfrotto 190cxpro3, a problem statywu bedzie miał rozwiązany na lata.
    wczoraj zakupiłem Manfrotto 190cxpro4 w zestawie z głowicą. Jeszcze tego nie przetestowałem ale myslę że bedę zadowolony bo solidna konstrukcja. Minus to taki ze trzeba będzie zaopatrzyć sie w dodatkową torbe na ten statyw bo dosyć duży on jest.
    przekroczyłem swój pierwotny budżet no ale jak mam mieć konkretny srzęt na lata to odrzałowałem

  4. #14

    Domyślnie

    Mam ten statyw, używam i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Myślę, że dobrze wybrałeś.

  5. #15
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2014
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    176

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez highseas Zobacz posta
    Mam ten statyw, używam i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Myślę, że dobrze wybrałeś.
    już po pierwszych testach i rzeczywiście spolidny, stabilny i godny polecenia tylko musze sobie jeszce wyrobić "to coś" jeśli chodzi o kadrowanie i będzie dobrze

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Statyw do makro?
    By logitech55 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-07-2013, 21:35
  2. Statyw do makro oraz głowica
    By logitech55 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-08-2012, 01:30
  3. Jaki statyw do Makro i nietylko!!!
    By jaroo1 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 08:10
  4. statyw do makro
    By indiia in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-04-2009, 15:19
  5. Statyw do makro?
    By Al Bundy in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-06-2005, 09:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •