Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1

    Domyślnie Statyw do makro?

    W związku z tym iż wyłonił się taki wątek bardzo proszę o doradzenie jaki statyw mam kupić do zdjęć makro (10 cm nad ziemią). A może jakiś mini monopod?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  2. #2

    Domyślnie

    Sherpa 750, lub worek z grochem jak tak zupelnie nisko.

  3. #3

    Domyślnie

    Sherpa 600n też ma ustawienie do makro...
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  4. #4

    Domyślnie

    albo manfrotto 055 ze standardową głowicą
    z serca pozdrawiam

    lamP.Art
    http://www.marekwitkowski.info
    "Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."

  5. #5

    Domyślnie

    Nie interesuje mnie rozkładanie "na łopatki" tak byczych statywów . Szukam czegoś co pozwoli mi nie spłoszyć robaczków które chcę "upolować"...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  6. #6
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    przeca możesz w MF 055PROB nie rozkładać segmentów nóg tylko je rozłożyć na boki, albo wysunąć kolumnę poziomo lub odwrócić...wersji jest wiele...
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  7. #7

    Domyślnie

    ja rok temu w Austrii kupilem takie cos... (20 euro) http://www.cullmann-foto.de/en/produ...pods/50001.htm
    Udzwig 2,5 kg, wysokość od 60 -150 mm
    Jest solidnie wykonany i aparat nie trzęsie się (testowałem F70 z Tokiną 28-70/2.6-2.
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  8. #8

    Domyślnie

    to worek z grochem, a nawet dwa, jeden pod korpus, drugi pod lufe

  9. #9

    Domyślnie

    ALF - postaw się na miejscu małego biednego robaczka któremu nagle na jego własnym terenie ktoś rozstawia manfrotto - zacznie spier... niczym błękitny grom

    Szukam czegoś co pozwoli super szybko się przemieszczać dostosowując się do modela który nie chce współpracować. Taki kolos raczej nic mi nie da. Bardziej skłaniam się ku propozycji darsedz'a, tylko nie chcę kupować syfu nawet bardzo taniego. Czy nmie ma tak małych monopodów ?
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #10

    Domyślnie

    Przy robieniu zdjęć makro, trzeba do statywu dokupić jeszcze sanki (Macro Rail)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •