W związku z tym iż wyłonił się taki wątek bardzo proszę o doradzenie jaki statyw mam kupić do zdjęć makro (10 cm nad ziemią). A może jakiś mini monopod?
Szukaj
W związku z tym iż wyłonił się taki wątek bardzo proszę o doradzenie jaki statyw mam kupić do zdjęć makro (10 cm nad ziemią). A może jakiś mini monopod?
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
Sherpa 750, lub worek z grochem jak tak zupelnie nisko.
Sherpa 600n też ma ustawienie do makro...
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
albo manfrotto 055 ze standardową głowicą
z serca pozdrawiam
lamP.Art
http://www.marekwitkowski.info
"Przedzieram się przez dżunglę życia pomrukując..."
Nie interesuje mnie rozkładanie "na łopatki" tak byczych statywów. Szukam czegoś co pozwoli mi nie spłoszyć robaczków które chcę "upolować"...
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
przeca możesz w MF 055PROB nie rozkładać segmentów nóg tylko je rozłożyć na boki, albo wysunąć kolumnę poziomo lub odwrócić...wersji jest wiele...
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
ja rok temu w Austrii kupilem takie cos... (20 euro) http://www.cullmann-foto.de/en/produ...pods/50001.htm
Udzwig 2,5 kg, wysokość od 60 -150 mm
Jest solidnie wykonany i aparat nie trzęsie się (testowałem F70 z Tokiną 28-70/2.6-2.![]()
Pozdr. Darek
D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX
to worek z grochem, a nawet dwa, jeden pod korpus, drugi pod lufe
ALF - postaw się na miejscu małego biednego robaczka któremu nagle na jego własnym terenie ktoś rozstawia manfrotto - zacznie spier... niczym błękitny grom
Szukam czegoś co pozwoli super szybko się przemieszczać dostosowując się do modela który nie chce współpracować. Taki kolos raczej nic mi nie da. Bardziej skłaniam się ku propozycji darsedz'a, tylko nie chcę kupować syfu nawet bardzo taniego. Czy nmie ma tak małych monopodów ?
Al "CAPONE" Bundy
Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.
Przy robieniu zdjęć makro, trzeba do statywu dokupić jeszcze sanki (Macro Rail)
Skontaktuj się z nami