Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Statyw do makro?

    Szukam statywu do makro. Mogę przeznaczyć na niego ok. 300 zł z głowicą. Na manfrotto mnie nie stać. Myślałem nad Velbon Sherpa 200R ale nie wiem czy da się nisko ustawić aparat?
    http://pawelstrzyzykowski.blogspot.com/
    http://pawelstrzyzykowski.pl
    D300 + Grip, D70s, 35 f/1,8. N 18 - 70 (3,5 - 4,5) , Di 622, akcesoria

  2. #2

    Domyślnie

    Podepne sie pod temat, dysponuje budzetem 400zl na statyw do makro plus plener. Co polecacie?

  3. #3

    Domyślnie

    Tutaj masz taki do 300pln.

    http://fotozakupy.pl/statyw/slik-pro...-glowica,5400s

    Albo odwiedź stronę
    http://www.makropasja.pl/viewtopic.php?f=17&t=751
    Tez sie rozgladam za nogami. Ten Slik wydaje sie ok. Zastanawiam sie tylko czy nie lepsza jest głowica kulowa?
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #4

    Smile

    A co sadzicie o statywach firmy triopo? Konkretnie modele me3239x8c i mt 3230x8c i do tego chwilowo prosta glowica kj1 klips? Jak wypadaja one w porownaniu do sherpy 600r velbon?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    Tutaj masz taki do 300pln.

    http://fotozakupy.pl/statyw/slik-pro...-glowica,5400s

    Albo odwiedź stronę
    http://www.makropasja.pl/viewtopic.php?f=17&t=751
    Tez sie rozgladam za nogami. Ten Slik wydaje sie ok. Zastanawiam sie tylko czy nie lepsza jest głowica kulowa?
    Mam poprzednika tego Slika (sprint 300 czy jakoś tak, różni się tylko brakiem "ocieplenia") i zdecydowanie polecam. W tej cenie trudno znaleźć coś lżejszego i stabilniejszago. Po odkręceniu dolnej części kolumny nadaje się do makro.

  6. #6

    Domyślnie

    Czy u tego Slik PRO 340DX da się tak zrobić zeby aparat był ok 10 cm nad ziemiąa nawet i mniej? jeśli nie to poproszę o modele w cenie ok 300 zł w których da się to zrobić
    http://pawelstrzyzykowski.blogspot.com/
    http://pawelstrzyzykowski.pl
    D300 + Grip, D70s, 35 f/1,8. N 18 - 70 (3,5 - 4,5) , Di 622, akcesoria

  7. #7
    D3200 + N18-105vr / T70-300vc usd/ T150-600 Di VC USD

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bart001 Zobacz posta
    A co sadzicie o statywach firmy triopo? Konkretnie modele me3239x8c i mt 3230x8c i do tego chwilowo prosta glowica kj1 klips? Jak wypadaja one w porownaniu do sherpy 600r velbon?
    Ja mam ME3230X8.C z głowicą kulową B-3.
    Przed tym statywem miałem na dwa miesiące pożyczony 600R Velbona.
    W Triopo jak nie będziesz wyciągał ostatniej sekcji nóg to będzie stabilnie. Chociaż z ostatnimi nóżkami też nie jest źle. Ja kupiłem właśnie między innymi ze względu na wysokość maksymalną.
    W Velbon nie podeszła mi głowica, która trochę opadała po ustawieniu aparatu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •