Szukam statywu do makro. Mogę przeznaczyć na niego ok. 300 zł z głowicą. Na manfrotto mnie nie stać. Myślałem nad Velbon Sherpa 200R ale nie wiem czy da się nisko ustawić aparat?
Szukaj
Szukam statywu do makro. Mogę przeznaczyć na niego ok. 300 zł z głowicą. Na manfrotto mnie nie stać. Myślałem nad Velbon Sherpa 200R ale nie wiem czy da się nisko ustawić aparat?
http://pawelstrzyzykowski.blogspot.com/
http://pawelstrzyzykowski.pl
D300 + Grip, D70s, 35 f/1,8. N 18 - 70 (3,5 - 4,5) , Di 622, akcesoria
Podepne sie pod temat, dysponuje budzetem 400zl na statyw do makro plus plener. Co polecacie?
Tutaj masz taki do 300pln.
http://fotozakupy.pl/statyw/slik-pro...-glowica,5400s
Albo odwiedź stronę
http://www.makropasja.pl/viewtopic.php?f=17&t=751
Tez sie rozgladam za nogami. Ten Slik wydaje sie ok. Zastanawiam sie tylko czy nie lepsza jest głowica kulowa?
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
A co sadzicie o statywach firmy triopo? Konkretnie modele me3239x8c i mt 3230x8c i do tego chwilowo prosta glowica kj1 klips? Jak wypadaja one w porownaniu do sherpy 600r velbon?
Czy u tego Slik PRO 340DX da się tak zrobić zeby aparat był ok 10 cm nad ziemiąa nawet i mniej? jeśli nie to poproszę o modele w cenie ok 300 zł w których da się to zrobić
http://pawelstrzyzykowski.blogspot.com/
http://pawelstrzyzykowski.pl
D300 + Grip, D70s, 35 f/1,8. N 18 - 70 (3,5 - 4,5) , Di 622, akcesoria
D3200 + N18-105vr / T70-300vc usd/ T150-600 Di VC USD
Ja mam ME3230X8.C z głowicą kulową B-3.
Przed tym statywem miałem na dwa miesiące pożyczony 600R Velbona.
W Triopo jak nie będziesz wyciągał ostatniej sekcji nóg to będzie stabilnie. Chociaż z ostatnimi nóżkami też nie jest źle. Ja kupiłem właśnie między innymi ze względu na wysokość maksymalną.
W Velbon nie podeszła mi głowica, która trochę opadała po ustawieniu aparatu.
Skontaktuj się z nami