Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: d90 dla amatora

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adamek072 Zobacz posta
    dokładnie 2000 pln

    - - - - kolejny post - - - - - -



    Focenie twarzy oraz zabierać aparat na eventy i wakacje
    D5100/3200 z Sigmą 17-50 2.8, albo D90/300 z Sigmą 17-50 2.8 kosztem lepszej ergonomii, lepszego trzymania i trochę słabszej i starszej matrycy

  2. #12

    Domyślnie

    Czego byś nie wybrał to Sigma 17-50 jest najlepszym zamiennikiem kita w rozsądnej cenie
    z50 -

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madebyzosiek Zobacz posta
    D5100/3200 z Sigmą 17-50 2.8, albo D90/300 z Sigmą 17-50 2.8 kosztem lepszej ergonomii, lepszego trzymania i trochę słabszej i starszej matrycy
    Słuchaj madebyzosiek dobrze prawi. Później dokupisz jakąś lampę zewnętrzną i możesz mi wierzyć lub nie ale, takim zestawem ogarniesz większość zdjęć.
    Te oferty z 1-szej strony od czapy
    Niedawno sprzedałem swojego D90 + N18-105 + Nissin Di622 + jakiś statyw za 1k pln.

  4. #14

    Domyślnie

    Mogę Ci sprzedać d90 z sigma 17-50 za 2300zł plus przesyłka.
    Aparat ma 19500 klapnięć.
    Wystawione na eBay UK.
    Sprzedawca rafal1977maj
    Uważam, że świetny zestaw na wycieczki.
    Sprzedaje, bo kupiłem d600 i aż tyle nie fotografuje, żeby trzymać dwa zestawy.
    Jak by Ci nie pasował, to możesz zwrócić.
    Ostatnio edytowane przez RAF7705 ; 06-03-2016 o 15:05
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  5. #15
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przecież nówkę sigme kupi za 1400-1500zł, a D90 jakieś za 700-800zł znajdzie, ewentualnie D300 za coś ponad 1000zł, a jak sie postara to ma D7000 za 1200-1300zł.

  6. #16

    Domyślnie

    No i co, wyjdzie tyle samo.
    Moja sigma jest jak nówka, pełny komplet, zero śladów użytkowania.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  7. #17

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać, w komplecie z d90 daję grip Mike i 4 dodatkowe baterie.
    Wszystko w oryginalnych pudełkach, d90 mam od nowości, kupiony na amazonie.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  8. #18

    Domyślnie

    [QUOTE=adamek072;3672875]
    Focenie twarzy oraz zabierać aparat na eventy i wakacje
    [/QUOTE]
    Takie wymagania to i kompakt czy komórka mogą spełnić, a będą znacznie poręczniejsze niż lustrzanka z dużym obiektywem.Przykładowo m4/3 ze standardowym 14-42 zmieści się w kieszeni.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  9. #19
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    D90 jakieś za 700-800zł znajdzie.
    W jakim stanie? ktoś kto ma w idealnym stanie nie odda za takie pieniądze.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  10. #20
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Okres dobrych cen już się kończy, tradycyjnie koło nowego roku były fajne w dobrym stanie w tych pieniądzach, sam kupiłem z malutkim przebiegiem i na oko potwierdzającym go za 700zł w komplecie z oryginalnym gripem i z drugą baterią.
    Sigma używana za jakieś 800-900zł w bardzo dobrym stanie do kupienia to nie problem bez sezonowych okazji.
    D90 to dobry aparat ale bez przesady bo D5100 dla wielu będzie super aparatem, a w podobnych pieniądzach, no i mamy D7000 co prawda z mała dostępnością ale jaki sens pchać tyle kasy w D90 ?

    Ja rozumiem że jak ktoś się pozbywa to będzie nakręcał jakieś teorie ale doradzajmy sensownie i nie pakujmy ludzi w mało korzystne zakupy.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Co dłuższego (taniego) do D90 dla amatora?
    By Amstil in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 18:47
  2. Monitor dla amatora
    By jkowal in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 21:13
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 10:32
  4. D90 czy D5000 dla amatora
    By kasssik5 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 17:58
  5. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •