Proszę o szybką pomoc. Wiem, że były już podobne tematy, ale nie znalazłam w nich satysfakcjonujących mnie odpowiedzi, więc liczę na Was! Postanowiłam, kupić lustrzankę, jednak jestem totalną amatorką w robieniu zdjęć. Nie mogę zdecydować się czy Nikon D90 czy D500. Są bardzo różne opinie na temat tych dwóch aparatów.
Liczę, że mi pomożecie. Bierzcie pod uwagę szczególnie to, że chciałabym się dopiero nauczyć robić zdjęcia na tym aparacie, więc musi być w miarę prosty w obsłudze na początek. Nie wiem czy lepiej bardziej się skupić na body czy obiektywie.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami