Kup i się przekonaj![]()
Szukaj
Kup i się przekonaj![]()
D600
14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
28-75,70-210
Pisałem już wcześniej,że kumpel tam Canona zakupił,dostarczony w parę dni tak jak obiecywali.
Po kalkulacji jak będzie się opłacało to pewnie że kupię,używki czasami są w podobnej cenie na ebay.
Ja zaś używke d7000 kupiłem ze sklepu z używkami z roczną gwarancją,akurat była promocja gwarancyjna.
Ale nic nie chlapało i AF działał jak każdym Nikonie DX
z50 -
Witam.
Ja jestem na etapie wyboru (w zasadzie już go dokonałem D7200). Posiadam D90 od 2011 roku. Zero problemów. Bardzo długo szukałem aparatu. Nie żałuję zakupu. Aparat kupiłem bo chciałem mieć lustrzankę, było to moje marzenie i ten odgłos robienia zdjęcia. Człowiek cieszył się jak dziecko z zabawki.
Ja używam aparatu amatorsko. 99% zdjęć to tryb M. Zero retuszu. Jak zdjęcie nie wszyło to do kosza. Nie robię zdjęć w RAW.
Jeżeli chcesz zacząć przygodę to śmiało możesz brać D90.
Dobrze poszukasz to znajdziesz w dobrej cenie.
Z drugiej strony chyba wolałbym nowy aparat. Lepiej poczekać - dozbierać i kupić coś nowego
Pozdrawiam
Jest: D7100 / Tokina 100 / Sigma 17-50 / SB-900 / N18-105
Był: D90 N18-105
Skontaktuj się z nami