Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: d90 dla amatora

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Kup i się przekonaj
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  2. #2

    Domyślnie

    Pisałem już wcześniej,że kumpel tam Canona zakupił,dostarczony w parę dni tak jak obiecywali.
    Po kalkulacji jak będzie się opłacało to pewnie że kupię,używki czasami są w podobnej cenie na ebay.
    Ja zaś używke d7000 kupiłem ze sklepu z używkami z roczną gwarancją,akurat była promocja gwarancyjna.
    Ale nic nie chlapało i AF działał jak każdym Nikonie DX
    z50 -

  3. #3

    Domyślnie

    Witam.
    Ja jestem na etapie wyboru (w zasadzie już go dokonałem D7200 ). Posiadam D90 od 2011 roku. Zero problemów. Bardzo długo szukałem aparatu. Nie żałuję zakupu. Aparat kupiłem bo chciałem mieć lustrzankę, było to moje marzenie i ten odgłos robienia zdjęcia. Człowiek cieszył się jak dziecko z zabawki.
    Ja używam aparatu amatorsko. 99% zdjęć to tryb M. Zero retuszu. Jak zdjęcie nie wszyło to do kosza. Nie robię zdjęć w RAW.
    Jeżeli chcesz zacząć przygodę to śmiało możesz brać D90.
    Dobrze poszukasz to znajdziesz w dobrej cenie.
    Z drugiej strony chyba wolałbym nowy aparat. Lepiej poczekać - dozbierać i kupić coś nowego
    Pozdrawiam
    Jest: D7100 / Tokina 100 / Sigma 17-50 / SB-900 / N18-105
    Był: D90 N18-105

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Co dłuższego (taniego) do D90 dla amatora?
    By Amstil in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 18:47
  2. Monitor dla amatora
    By jkowal in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 21:13
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 10:32
  4. D90 czy D5000 dla amatora
    By kasssik5 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 17:58
  5. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •