Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: d90 dla amatora

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Po pierwsze, to dlaczego szukasz na OLX? Nie allegro? Na OLX sprzedający częściej dają ceny "od czapy" bo to nic nie kosztuje a może znajdzie się naiwny. Poza tym allegro jest bezpieczniejsze, pod presją negatywa łatwiej reklamować towar, gdyby coś okazało się nie w porządku.
    Ten pierwszy zestaw wydaje się mimo wszystko wart rozpatrzenia, pod warunkiem, że uda Ci się odsprzedać Sigmę za ok.200(?) złotych, bo to kiepski obiektyw w tej wersji. No i stan aparatu, obiektywu oraz tzw. przebieg jest nieznany. Nie wyobrażam sobie zakupu starego d90 bez odbioru osobistego lub bez możliwości odesłania.
    Oraz zasadnicze pytanie na koniec, czy chcesz kupić leciwy d90 czy jednak coś nowszego, w cenie do 2tys. kupisz wręcz nowy zestaw.

    Ps. Zestaw d5100 plus S17-50 będzie oczywiście bardzo dobrym wyborem, lepszym niż d90 z wielu względów, musisz raczej liczyć się jednak z kupnem oddzielnie obiektywu i body.
    Ostatnio edytowane przez poste ; 04-03-2016 o 09:52

  2. #2

    Domyślnie

    Ba,d3100 da radę nawet z Sigmą,z technicznego punktu obrazek generuje ładny ale jest mało komfortowo jeśli zamienisz kita na 17-50 ale to zależy od pojemności dłoni że się tak wyrażę i to był mój powód przesiadki na d90

    D5100 też ciekawy ale czy jakościowo lepszy?zdania są podzielone.Tak czy siak nie namawiam na d90 tak jak d700 to jest świadomy wybór użytkownika z tym co obecnie oferuje rynek wtórny
    z50 -

  3. #3

    Domyślnie

    To czy podane zastawy wystarczą zależy od wymagań, tych nie podałeś w ogóle.

    A amator to nie jest kompletny laik (jak wynika z twojego pytania), a ktoś kto się na czymś zna i zajmuje tym, ale nie zawodowo.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  4. #4

    Domyślnie

    Czego byś nie wybrał to Sigma 17-50 jest najlepszym zamiennikiem kita w rozsądnej cenie
    z50 -

  5. #5

    Domyślnie

    Mogę Ci sprzedać d90 z sigma 17-50 za 2300zł plus przesyłka.
    Aparat ma 19500 klapnięć.
    Wystawione na eBay UK.
    Sprzedawca rafal1977maj
    Uważam, że świetny zestaw na wycieczki.
    Sprzedaje, bo kupiłem d600 i aż tyle nie fotografuje, żeby trzymać dwa zestawy.
    Jak by Ci nie pasował, to możesz zwrócić.
    Ostatnio edytowane przez RAF7705 ; 06-03-2016 o 15:05
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Przecież nówkę sigme kupi za 1400-1500zł, a D90 jakieś za 700-800zł znajdzie, ewentualnie D300 za coś ponad 1000zł, a jak sie postara to ma D7000 za 1200-1300zł.

  7. #7
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    D90 jakieś za 700-800zł znajdzie.
    W jakim stanie? ktoś kto ma w idealnym stanie nie odda za takie pieniądze.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zgera Zobacz posta
    W jakim stanie? ktoś kto ma w idealnym stanie nie odda za takie pieniądze.
    Ja swojego oddałem za 800, z przebiegiem ok 25000...
    A Sigmę 17-50 2.8 kupiłem za 1100 półtora roczną z gwarancją...
    Więc albo chcemy sprzedać, albo nie
    Ostatnio edytowane przez madebyzosiek ; 06-03-2016 o 19:14

  9. #9

    Domyślnie

    No i co, wyjdzie tyle samo.
    Moja sigma jest jak nówka, pełny komplet, zero śladów użytkowania.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

  10. #10

    Domyślnie

    Zapomniałem dodać, w komplecie z d90 daję grip Mike i 4 dodatkowe baterie.
    Wszystko w oryginalnych pudełkach, d90 mam od nowości, kupiony na amazonie.
    D600
    14,20,28x2,35,50,85,90,300,500
    28-75,70-210

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Co dłuższego (taniego) do D90 dla amatora?
    By Amstil in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 18:47
  2. Monitor dla amatora
    By jkowal in forum Komputery
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 04-04-2013, 21:13
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-05-2012, 10:32
  4. D90 czy D5000 dla amatora
    By kasssik5 in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 17:58
  5. Pomoc dla amatora
    By TomekB. in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2009, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •