Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 57

Wątek: Czy warto D70?

  1. #21
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2005
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    225

    Domyślnie

    Masz rację, to marzenie, ale mnie body wyniesie po odjęciu obiektywu 850zł, a D80 ok.2900zł, za różnicę mam SB800 + 50 1.8, + CF 4 GB.
    Obiekty to okolo 650-700, reszta to body.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotomich Zobacz posta
    miałem D70 i 2 raz bym go już nigdy nie kupił, jedyne co miał dobre to ostrość....
    To chyba jakiś pechowy model Ci się trafił, ja na swojego D70s nie narzekam

  3. #23

    Domyślnie

    Obiekty to okolo 650-700, reszta to body
    Nie przesadzaj 18-70 nowe chodzą po 1000zł, używki po 850zł, a 1750-850=900zł

    To chyba jakiś pechowy model Ci się trafił, ja na swojego D70s nie narzekam
    D70s ponoć są mniej awaryjne, mają trwalszą migawkę i cieplejsze kolory( nie mówić że można to ustawić, ktoś porównał w konkretnych i takich samych ustawieniach D70/D70s)

  4. #24

    Domyślnie

    Co do tej awaryjnosci, to jedni mówia ze D70 jest mniej awaryjny i ma trwalsza migawkę a inni odwrotnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Co do tej awaryjnosci, to jedni mówia ze D70 jest mniej awaryjny i ma trwalsza migawkę a inni odwrotnie.
    tu akurat o problemach D70s nie czytałem. Za canona G3 dałem 3300zł, dziś byle co w sklepie kosztuje ok 1000zł, to wychodzi na to że ten d70 to cudo za przyzwoitą cenę.

  6. #26

    Domyślnie

    Cudo to, to moze nie jest, ale bardzo dobry sprzęt jak za taka cenę

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crofan Zobacz posta
    A to ciekawe, bo ja mam zupełnie odwrotnie, tylko jasne stałki i swiatło zastane
    Tak naprawdę lampa jest w wielu sytuacjach niezastąpiona - podobnie jak jasne stałki Dlatego stałki + lampa to jest to

    A odnośnie pytania tytułowego - wg mnie nie warto - wolałbym nową puszkę (o ile da się dorwać gdzieś w miarę tanio takiego d70s).

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ciavar Zobacz posta
    a może lepiej dołożyć ok 300zł i mieć D40 z 18-55?

    http://www.skapiec.pl/site/cat/2/comp/129780

    co nowe to nowe
    no, bez jaj !

  9. #29

    Domyślnie

    Nawet gdyby tuzin jaj (strusich) dawali, to nie warto

  10. #30

    Domyślnie

    A odnośnie pytania tytułowego - wg mnie nie warto - wolałbym nową puszkę (o ile da się dorwać gdzieś w miarę tanio takiego d70s).
    I tu też jest racja, szukałem i szukam d70s w przyzwoitym stanie i przebiegiem, ale na allegro nie zaryzykuję z aparatem, już się przejechałem z dwoma drukarkami (polak sprzedaje dopiero jak się coś zaczyna psuć), a znajomy który sprzedaje D70 ma powód bo choruje na D200.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •