Obiekty to okolo 650-700, reszta to body.Masz rację, to marzenie, ale mnie body wyniesie po odjęciu obiektywu 850zł, a D80 ok.2900zł, za różnicę mam SB800 + 50 1.8, + CF 4 GB.
Szukaj
Obiekty to okolo 650-700, reszta to body.Masz rację, to marzenie, ale mnie body wyniesie po odjęciu obiektywu 850zł, a D80 ok.2900zł, za różnicę mam SB800 + 50 1.8, + CF 4 GB.
Nie przesadzaj 18-70 nowe chodzą po 1000zł, używki po 850zł, a 1750-850=900złObiekty to okolo 650-700, reszta to body
D70s ponoć są mniej awaryjne, mają trwalszą migawkę i cieplejsze kolory( nie mówić że można to ustawić, ktoś porównał w konkretnych i takich samych ustawieniach D70/D70s)To chyba jakiś pechowy model Ci się trafił, ja na swojego D70s nie narzekam
Co do tej awaryjnosci, to jedni mówia ze D70 jest mniej awaryjny i ma trwalsza migawkę a inni odwrotnie.
tu akurat o problemach D70s nie czytałem. Za canona G3 dałem 3300zł, dziś byle co w sklepie kosztuje ok 1000zł, to wychodzi na to że ten d70 to cudo za przyzwoitą cenę.Co do tej awaryjnosci, to jedni mówia ze D70 jest mniej awaryjny i ma trwalsza migawkę a inni odwrotnie.
Cudo to, to moze nie jest, ale bardzo dobry sprzęt jak za taka cenę![]()
Nawet gdyby tuzin jaj (strusich) dawali, to nie warto![]()
I tu też jest racja, szukałem i szukam d70s w przyzwoitym stanie i przebiegiem, ale na allegro nie zaryzykuję z aparatem, już się przejechałem z dwoma drukarkami (polak sprzedaje dopiero jak się coś zaczyna psuć), a znajomy który sprzedaje D70 ma powód bo choruje na D200.A odnośnie pytania tytułowego - wg mnie nie warto - wolałbym nową puszkę (o ile da się dorwać gdzieś w miarę tanio takiego d70s).
Skontaktuj się z nami