Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Czy warto D70?

  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    A odnośnie pytania tytułowego - wg mnie nie warto - wolałbym nową puszkę (o ile da się dorwać gdzieś w miarę tanio takiego d70s).
    No tylko, że roznica w cenie to około 1000zł, a tak kupując D70 + kit za 1750zł to nie jest tak zle

  2. #32

    Domyślnie

    Gragory, jeżeli wybór jest pomiedzy allegro, a znajomym, to oczywiście ten ostatni.
    Seeth, no to rzeczywiście jest różnica. Żyłem w przekonaniu, że jest taniej (bo chyba rzeczywiście był taki okres)

  3. #33
    Rozmowny Awatar Karl Johansson
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Kraków/czasem Gdańsk, ale na razie nie
    Posty
    714

    Domyślnie

    a ja kupiłem niedawno D70 używane.
    I jestem zadowolony bardzo.
    I polecam, bo fajny sprzęcik jest.
    D300
    Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900

  4. #34

    Domyślnie

    Gdyby cofnął się czas o 3 tygodnie kiedy był w foto joker D70s za 2499 to bez wahania bym kupił, ale niestety przegapiłem

  5. #35

    Domyślnie

    Oczywiscie cena zalezy od sprzedawcy, sa np za 2600, 2555, ale są tez takie za 2850, 2900 czyli srednio około 2700zł

  6. #36

    Domyślnie

    Oczywiscie cena zalezy od sprzedawcy, sa np za 2600, 2555, ale są tez takie za 2850, 2900 czyli srednio około 2700zł
    Hmmm... niby tak ale różnica mówi na korzyść SB800, a ceny są na dziś z allegro, lub sklepu z netu a to dodatkowe ryzyko i nerwy( padła mi 2 miesiące temu płyta od kąpa, 5 razy oddawałem do servisu ntt, oni odsyłali do producenta itd., po prawie 2 miesiącach ntt zwróciło mi pieniążki, a teraz gdyby płyta była z allegro, lub z netu to ile bym się bujał z wysyłaniem 6, 8, 12 miesięcy i ciekawe z jakim skutkiem.

  7. #37

    Domyślnie

    Ogólnie jestem przekonany już do kupna tylko ten przebieg prawie 20000 mnie trochę martwi, bo komuś ostatnio w d70 przy 30000 czy 35000 padła. Kto wie ile kosztuje wymiana migawki?

  8. #38

    Domyślnie

    wymiana około 450zł chyba o ile dobrze pamietam, musiał byś zadzwonić do serwisu i się spytać.

  9. #39

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gregory34 Zobacz posta
    padła mi 2 miesiące temu płyta od kąpa
    przepraszam, jako fililog nie mogę sie powstrzymać... co to jest płyta od kąpa?

    a co do tematu, to myślę, że D70s nowy jest obecnie (jak sie jeszcze znajdzie naturalnie) w takich cenach, że o ile to możliwe szkoda by było inwestować w używany. No ale tu wszystko zależy od środków jakimi dysponujemy.
    Nikon D500 z Sigmą 10-20 3.5 i Nikkorami 40 2.8 Micro, 105 2.8 Micro, AF-P 70-300 4.5-5.6 oraz Metzem 52 AF-1, wspierani przez osprzęt.
    Instagram | Flickr

  10. #40

    Domyślnie

    Hmmm. Uważam że za tą cene warto nabyć ten sprzęt.
    JEst tego wart. Uważam ze robi świetne i ostre zdjecia.
    POZDR.Dnawrocki
    Nikon D200 ,Nikon D70 + Nikkor 300 f4,Nikkor 70-300 4-5.6G ,Nikkor 18-70 3,5-4,5 G ED DX MB-D200, plecak lowepro,byly sprzet:canon eos 10, tamron 28-300, sigma 100-300 f4.Serdecznie Pozdrawiam

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •