Szukaj
Gragory, jeżeli wybór jest pomiedzy allegro, a znajomym, to oczywiście ten ostatni.
Seeth, no to rzeczywiście jest różnica. Żyłem w przekonaniu, że jest taniej (bo chyba rzeczywiście był taki okres)![]()
a ja kupiłem niedawno D70 używane.
I jestem zadowolony bardzo.
I polecam, bo fajny sprzęcik jest.
D300
Nikkor 24 2.8D, Nikkor 50 1.4G, SB-900
Gdyby cofnął się czas o 3 tygodnie kiedy był w foto joker D70s za 2499 to bez wahania bym kupił, ale niestety przegapiłem![]()
Oczywiscie cena zalezy od sprzedawcy, sa np za 2600, 2555, ale są tez takie za 2850, 2900 czyli srednio około 2700zł![]()
Hmmm... niby tak ale różnica mówi na korzyść SB800, a ceny są na dziś z allegro, lub sklepu z netu a to dodatkowe ryzyko i nerwy( padła mi 2 miesiące temu płyta od kąpa, 5 razy oddawałem do servisu ntt, oni odsyłali do producenta itd., po prawie 2 miesiącach ntt zwróciło mi pieniążki, a teraz gdyby płyta była z allegro, lub z netu to ile bym się bujał z wysyłaniem 6, 8, 12 miesięcy i ciekawe z jakim skutkiem.Oczywiscie cena zalezy od sprzedawcy, sa np za 2600, 2555, ale są tez takie za 2850, 2900 czyli srednio około 2700zł
Ogólnie jestem przekonany już do kupna tylko ten przebieg prawie 20000 mnie trochę martwi, bo komuś ostatnio w d70 przy 30000 czy 35000 padła. Kto wie ile kosztuje wymiana migawki?
wymiana około 450zł chyba o ile dobrze pamietam, musiał byś zadzwonić do serwisu i się spytać.
przepraszam, jako fililog nie mogę sie powstrzymać... co to jest płyta od kąpa?
a co do tematu, to myślę, że D70s nowy jest obecnie (jak sie jeszcze znajdzie naturalnie) w takich cenach, że o ile to możliwe szkoda by było inwestować w używany. No ale tu wszystko zależy od środków jakimi dysponujemy.
Hmmm. Uważam że za tą cene warto nabyć ten sprzęt.
JEst tego wart. Uważam ze robi świetne i ostre zdjecia.
POZDR.Dnawrocki
Nikon D200 ,Nikon D70 + Nikkor 300 f4,Nikkor 70-300 4-5.6G ,Nikkor 18-70 3,5-4,5 G ED DX MB-D200, plecak lowepro,byly sprzet:canon eos 10, tamron 28-300, sigma 100-300 f4.Serdecznie Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami