OK, to zakleję obiektywy i matryce, by moje Samsungi przestały robić zdjęcia.
Szukaj
OK, to zakleję obiektywy i matryce, by moje Samsungi przestały robić zdjęcia.
Jeśli jesteś zainteresowany również video, to wziąłbym Samasunga.
Jeśli bardziej potrzebujesz wizjera, to Sony.
Chyba tyle w temacie.
No właśnie nie interesuje mnie ani wideo ani wizjer poniżej wpisze rzeczy ktore mnie interesują:
- jakość zdjeć
- zdjęcia w słabym oświetleniu, alejki oświetlone wieczorem
- zdjęcia w ruchu
- tryb HDR
- tryb panoramy
To co bedzie za 3 lata to nigdy nic nie wiadomo...tendencje ktora firma pcha do przodu dany rynek czesto sie zmienia...wiec nigdy nic ni wiadomo.
Sony moze pcha rynek...ale dzieki matrycom ktore kupuje konkurencja takze.
Od Apple to raczej tak,ale od Sony to tu nie zgodzilbym sie. ))
A no tak....bo Samsung nigdy nie robil aparatow i dopiero zaczyna...hehee![]()
Tak naprawdę to tylko jakość obrazu się liczy takze podpowiedzcie w tej kwestii.
Żaden nie jest lepszy pod tym względem?
W kwestii obrazu z NX1 mogę pokazać to zdjęcie. Zdjęcie jest bez obróbki zmienione jest tylko światło na "tungsten" w Lr.
Co prawda to z pliku RAW, ale to chyba nie jest problemem
Samsung NX1 | NX 85mm F1.4 | ƒ/4.0 | 1 | ISO100
No post processing by Daniel Kulinski, on Flickr
Skontaktuj się z nami