Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Sony vs Samsung

  1. #21

    Domyślnie

    OK, to zakleję obiektywy i matryce, by moje Samsungi przestały robić zdjęcia.

  2. #22

    Domyślnie

    Jeśli jesteś zainteresowany również video, to wziąłbym Samasunga.
    Jeśli bardziej potrzebujesz wizjera, to Sony.

    Chyba tyle w temacie.

  3. #23

    Domyślnie

    No właśnie nie interesuje mnie ani wideo ani wizjer poniżej wpisze rzeczy ktore mnie interesują:

    - jakość zdjeć
    - zdjęcia w słabym oświetleniu, alejki oświetlone wieczorem
    - zdjęcia w ruchu
    - tryb HDR
    - tryb panoramy

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta
    Kupując sprzęt takiej czy innej firmy głosujecie portfelem, na to co będzie dostępne na rynku za 3 lata... Wnioski są raczej proste, hehe. Sony i Fuji pchają rynek foto do przodu i to konkretnie.
    To co bedzie za 3 lata to nigdy nic nie wiadomo...tendencje ktora firma pcha do przodu dany rynek czesto sie zmienia...wiec nigdy nic ni wiadomo.
    Sony moze pcha rynek...ale dzieki matrycom ktore kupuje konkurencja takze.


    Cytat Zamieszczone przez emerlu Zobacz posta
    To może nie ma odniesienia do aparatów ale mam tablet Samsunga oraz telewizor i na papierze są wręcz rewelacyjne a w życiu okazały się dużo gorsze od konkurencji Sony i Apple.
    Od Apple to raczej tak,ale od Sony to tu nie zgodzilbym sie. ))

    Cytat Zamieszczone przez kiemlo Zobacz posta
    Sony wychowało się na Minolcie. Panasonic pcha szklarnię Leiki, nie mówiąc o kompaktach z kropką
    A no tak....bo Samsung nigdy nie robil aparatow i dopiero zaczyna...hehee

  5. #25

    Domyślnie

    Tak naprawdę to tylko jakość obrazu się liczy takze podpowiedzcie w tej kwestii.

  6. #26
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emerlu Zobacz posta
    Tak naprawdę to tylko jakość obrazu się liczy takze podpowiedzcie w tej kwestii.

    W tym przypadku bierz cokolwiek!
    .

  7. #27

    Domyślnie

    Żaden nie jest lepszy pod tym względem?

  8. #28

    Domyślnie

    W kwestii obrazu z NX1 mogę pokazać to zdjęcie. Zdjęcie jest bez obróbki zmienione jest tylko światło na "tungsten" w Lr.
    Co prawda to z pliku RAW, ale to chyba nie jest problemem

    Samsung NX1 | NX 85mm F1.4 | ƒ/4.0 | 1 | ISO100

    No post processing by Daniel Kulinski, on Flickr

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •