Close

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 118
  1. #31
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  2. #32

    Domyślnie

    Jest oficjalnie, więc ponownie otwieram wątek

    http://www.optyczne.pl/7967-news-Can..._f_4L_USM.html

    EOS 5DS i EOS 5DS R wyznaczają nowy standard dla pełnoklatkowych lustrzanek. Łączą szybką i intuicyjną obsługę z nowo zaprojektowaną 50,6 MP matrycą CMOS, co zapewnia dużą elastyczność w fotografowaniu różnych tematów. Zdjęcia będą idealne do wykorzystania na nośnikach wielkoformatowych, takich jak np. billboardy, a także na okładkach magazynów, gdzie liczy się każdy piksel.
    Zaawansowana architektura matrycy zapewnia czułość 100-6400 ISO z możliwością rozszerzenia do 50-12800, co przekłada się na wysoką jakość obrazu, niewielkie szumy, wierne odwzorowanie kolorów i szeroki zakres dynamiczny. Dzięki wysokiej rozdzielczości wprowadzono trzy tryby fotografowania z różnym mnożnikiem ogniskowej – 1,3x, 1,6x i 1:1. Widoczne za pośrednictwem wizjera tryby zapewniają wspaniałe rezultaty. Zdjęcia przycięte do 1,6x wciąż mają wysoką rozdzielczość 19 MP.
    Aparaty EOS 5DS i EOS 5DS R zostały wyposażone w podwójne procesory DIGIC 6, które zapewniają szybkość reakcji niezbędną do stworzenia najwyższej jakości zdjęć i niepowtarzalnego odwzorowania kolorów. Oba procesory swobodnie przetwarzają dane dostarczane za pośrednictwem 50,6 MP matrycy, jednocześnie redukując ilość szumów i pozwalając fotografować z prędkością 5 klatek na sekundę.


    Preview http://www.the-digital-picture.com/R...n-EOS-5Ds.aspx

    Sample: http://www.canonrumors.com/2015/02/c...video-samples/

    Preorder od $3699 http://www.canonrumors.com/2015/02/p...non-eos-5ds-r/
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 06-02-2015 o 09:57
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  3. #33
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Moze sklej te dwa watki bo Tomek numer jeden (kolejnosc pisania, nie waznosc ) poknocil To, ze jest oficjalnie to wiadomo od dawna, nie musiales wrzucac linka do biedaptycznych Poza tym wystarczajaco duzo info dalem w watku poprzednim, zeby teraz pisac nowego posta o tym samym

    Przy okazji:
    Cytat Zamieszczone przez dpr
    As far as dynamic range is concerned, we're told that the new 5DS and 5DS R should give the same performance as the current EOS 5D Mark III. If true, this means that the new cameras won't be able to offer the same industry-leading dynamic range of Sony's current APS-C and full-frame sensors, but at least it isn't a step backwards. And hey - 50MP!

  4. #34

    Domyślnie

    No to pojechali 50 milionów Powinni do tego aparatu komputer w prezencie dawać. Ale ciekawe jest rozwiązanie eliminacji drgań lustra. Widocznie czytali nasze forum i posty o problemach z d800/d810 i ostrością

  5. #35

    Domyślnie

    Na plus na pewno można zaliczyć nie tylko sRAW (12.4 MP) ale też mRAW (28 MP). Czyli da się.
    Oczywiście Nikon

  6. #36
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Przeciez w C mRAW jest od dawna (6 lat) wiec niby czemu mieli by nie dac i tutaj?

  7. #37

    Domyślnie

    Fajna rzecz z raw s i m ML i zrobią nagrywanie 8K
    Nie robię nic za darmo i proszę nie proś mnie o to. Za darmo pracują podobno niektórzy fotografowie.
    autor=posiadacz praw autorskich=właściciel zdjęcia, jeżeli sam możesz sprzedać zdjęcie jesteś jego autorem, w każdym innym przypadku nie.

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Przeciez w C mRAW jest od dawna (6 lat) wiec niby czemu mieli by nie dac i tutaj?
    Czyli tylko Canon to potrafi, bo Nikon daje "oszukany" sRAW
    Oczywiście Nikon

  9. #39

    Domyślnie

    Na moje oko (kanoniarza) średnio to wygląda. Porównanie z ND810:

    D810:
    -Lepszy o 2.5 EV DR na niskim ISO - taki jest target nowego 5ds.
    -Lepsze wideo - FHD 60fps itd
    -Body uniwersalne bo również bardzo dobrze radzi sobie z wysokim ISO
    -EDIT: synchro 1/250 vs 1/200
    -Jednak tańszy i już dostępny.


    5ds:
    -50Mpix - 14MP więcej od D810
    -Mraw, Sraw.
    -?

    Jedynie co może przyciągać do 5Ds to 17L TS i to nowe szkło 11-24L ... Tyle co udało mi się wykombinować jaki sens w C ma takie body jak 5ds.
    Ostatnio edytowane przez wain ; 06-02-2015 o 11:17
    pozdrawiam
    Mirek$

  10. #40

    Domyślnie

    Raczej Canon daje oszukany mRAW.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 4 z 12 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •