Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118
  1. #1

    Domyślnie Się zbliża potwór (od Canona).

    <<klik>> Jeśli do tego dodać kolejną plotkę (lub nie) o współpracy z Sony to być może w Canonie dokona się mała matrycowa rewolucja <<klik>>
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 30-01-2015 o 10:22

  2. #2

    Domyślnie

    Tia, iso 100-6400. No chyba, że będzie miał za______sty DR, to może się zastanowię.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba trzeba będzie się zainteresować, jak "zejdzie pod strzechy", tzn. do aparatów dostępnych dla wszystkich, a nie wybranych
    D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.

  4. #4

    Domyślnie

    Pewnie okaże się że matryca to technologiczny fail na miarę 7dmk2.

  5. #5

    Domyślnie

    http://www.kenrockwell.com/canon/5ds.htm

    7fpsów? Ciekawe jaki bufor tam siedzi

  6. #6

    Domyślnie

    na canonboard nie widać większego zainteresowania

  7. #7

    Domyślnie

    wg specyfikacji kena
    STORAGE
    Two SD slots

    coś odchodzi coś zostaje
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  8. #8

    Domyślnie

    Gdzieś kiedyś czytałem, że Canon miałby brać matryce od Sony. Ale potem kolega Canonowiec pokazał mi oficjalną informację od Canona, że jednak zostaną przy swoich. Ciekawe, czy faktyczne stworzyli matrycę 50Mpix i użyją jej przed Sony (bo chyba nikt takiej jeszcze nigdzie nie używa).
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Mój Instagram

  9. #9

    Domyślnie

    Dla nas lepiej żeby to była matryca Sony, bo wypusty canona to były fajne ale 10 lat temu...

  10. #10

    Domyślnie

    Tez czytalem gdzies ze Canon ma miec matryce od Sony, ciekawe - bo podobno Pentax tez ma miec od Sony...czyzby ta sama....?

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •