Szukaj
Tia, iso 100-6400. No chyba, że będzie miał za______sty DR, to może się zastanowię.
O obiektywach wiem prawie wszystko![]()
Chyba trzeba będzie się zainteresować, jak "zejdzie pod strzechy", tzn. do aparatów dostępnych dla wszystkich, a nie wybranych![]()
D7000 D40 | S 10-20/4.0-5.6 | N 18-105VR | N 35/1.8 | N AF 80-400VR | SB-400 SB-600 | Moje the best fotki.
http://www.kenrockwell.com/canon/5ds.htm
7fpsów? Ciekawe jaki bufor tam siedzi![]()
na canonboard nie widać większego zainteresowania
wg specyfikacji kena
STORAGE
Two SD slots
coś odchodzi coś zostaje
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Gdzieś kiedyś czytałem, że Canon miałby brać matryce od Sony. Ale potem kolega Canonowiec pokazał mi oficjalną informację od Canona, że jednak zostaną przy swoich. Ciekawe, czy faktyczne stworzyli matrycę 50Mpix i użyją jej przed Sony (bo chyba nikt takiej jeszcze nigdzie nie używa).
Dla nas lepiej żeby to była matryca Sony, bo wypusty canona to były fajne ale 10 lat temu...
Tez czytalem gdzies ze Canon ma miec matryce od Sony, ciekawe - bo podobno Pentax tez ma miec od Sony...czyzby ta sama....?
Skontaktuj się z nami