Close

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 118
  1. #11

    Domyślnie

    Pentax od dawna ma matryce Sony więc to nie byłoby dziwne.

  2. #12

    Domyślnie

    Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno w Canonie G7X też siedzi matryca od Sony.

  3. #13

    Domyślnie

    Czerwoni muszą kombinować coś grubszego, bo cisza po tamtej stronie jest bardzo dłuuuga. Może faktycznie sami nie wyskoczą "wyżej wała" i wyszło im że lepiej podzielić się kasą z SONY niż wypaść z obiegu w temacie obrazowania.

    Z jednej strony dobrze, bo nowa czerwona puszka unormuje cenę D810, z drugiej niezdrowo, bo jedna firma ma monopol na dobre sensory w atrakcyjnych cenach... Daje to soniakowi dodatkową przewagę w decydującej walce o rynek (najlepsze sensory dla siebie, nieco gorsze dla konkurencji, hehe).

  4. #14

    Domyślnie

    Czyli co, nadchodzi koniec tej magii kolorków z Canona?
    to be a rock and not to roll

  5. #15

    Domyślnie

    Dodatkową saturację czerwieni dorobią w sofcie, spoko.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KaarooL Zobacz posta

    Z jednej strony dobrze, bo nowa czerwona puszka unormuje cenę D810
    A skąd pomysł, że będzie tańsza albo w tej samej kasie? Nie liczyłbym na to, obstawiam, że cena będzie zauważalnie wyższa niż D810.

  7. #17

    Domyślnie

    Zapowiada się że cena będzie dramatyczna więc możecie spać spokojnie . Sensor będzie też "rodzimej" produkcji więc niepotrzebnie się tu niektórzy podkręcają.
    Ważniejsze będą inne premiery .
    Pozdrawiam
    Marcin

  8. #18

    Domyślnie

    Kolejny iPhone killer

  9. #19

    Domyślnie

    No i co znowu będzie pożywka, że co niektórzy nie powyciągają sobie +10EV w ciemnej piwnicy w listopadową noc?
    Pozdr
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  10. #20

    Domyślnie

    Jak będzie się dało +1EV to już będzie postęp (niczym pojawienie się napędu warp).


    Może w kocńu pojawi się godny następca 5D "classic" lol.
    Ostatnio edytowane przez qbic ; 02-02-2015 o 14:45

Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •