Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Statyw

  1. #1

    Domyślnie Statyw

    Witam, czy ktoś może mi doradzić jaki statyw do 500 zł, który będzie lekki, a stabilny. Chcę go zabierać w góry, na rower i spacery po mieście.
    Nikon D50, D80, D300s, D750, 16-28/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8D + 70-200/2.8, 105/ 2.8, Reporter 360 TTL + SB 800 + mega zapał

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam sprawdzony solidny statyw bez przepłacania -> http://www.triopo.pl/produkt/Triopo+C-258
    D5100|18-105mm|Helios 44M

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam Fotopro, naprawdę solidny sprzęt

    http://www.ceneo.pl/17422762#tab=click
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  4. #4

    Domyślnie

    Fotopro -cena do jakości względem Triopo wypada mało atrakcyjnie.
    D5100|18-105mm|Helios 44M

  5. #5

    Domyślnie

    Jeden i drugi to chińczyk Bardzo dobry jakościowo chińczyk. Na Triopo 2 lata, na Fotopro 6 lat gwarancji.
    Porównania nie robiłem, bo nie miałem okazji "pomacać" w pobliżu. Kierowałem się opiniami internautów i jestem b zadowolony. A Ty porównywałeś może na żywo?
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornikbp Zobacz posta
    Polecam Fotopro, naprawdę solidny sprzęt

    http://www.ceneo.pl/17422762#tab=click
    Wybieram się właśnie po ten model w sobotę- jakieś opinie, sugestie co do samego sprzętu? Będzie na tym wisieć spora masa, minimum 3-kilogramowy zestaw. Da radę? Chciałem model 684 ale nie jest dostępny na stanie.

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam ciut większy(cięższy) model 684. Bez problemu trzyma D800+grip+70-200

    tutaj można poczytać
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=202045
    D750 | D750 | N14-24 | N24-70 | N70-200 VRII | N85 1.4D | S35 1,4 | T90 2.8 | Sb900 | Sb910 | Atlas 600TTL| MGA-684

  8. #8

    Domyślnie

    Właśnie zagłębiłem się w temat i ma takie pytanie- czym różni się głowica 52Q od 61G? Bo parametry widzę takie same, a statywowy zestaw z głowicą 61G jest 60 zł tańszy. Ktoś coś wie?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kornikbp Zobacz posta
    A Ty porównywałeś może na żywo?
    Tak, posiadam taki i używam stale od 3 lat. Dobry sprzęt
    D5100|18-105mm|Helios 44M

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki Panowie, ale zamówiłem już statyw. Nie było odpowiedzi więc kupiłem mały i lekki nie czekając Pozdrawiam
    Nikon D50, D80, D300s, D750, 16-28/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8D + 70-200/2.8, 105/ 2.8, Reporter 360 TTL + SB 800 + mega zapał

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •