Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Statyw

  1. #21

    Domyślnie

    Jeśli nie przeszkadza Ci obsługa zatrzasków blokujących nogi to ja bym celował chyba w Triopo...

  2. #22

    Domyślnie

    to tak jak pierwotnie planowałem, triopo są zarówno na zatrzaski jak i nakrętki

  3. #23

    Domyślnie

    Może niejasno się wyraziłem- miałem na myśli zatrzaski blokujące kąt nóg. Mnie one nie leżą. Ale sama konstrukcja tripodów Triopo osobiście wzbudziła we mnie zaufanie. Ja zdecydowałem się na Fotopro bo i tak kupowałem cały zestaw z głowicą. I, jak już pisałem wcześniej, niesamowicie przypasował mi ergonomicznie w kwestii owych zatrzasków.
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 09-01-2015 o 23:00

  4. #24

    Domyślnie

    no nie ukrywam że chyba też z niego byłbym bardziej zadowolony, a dołączana głowica jak wypada w porównaniu do B-2N? Zawsze mogę spróbować ją sprzedać i kupić kompletnego fotopro

  5. #25

    Domyślnie

    Rzuć okiem jeszcze na tripod Benro A4570F (A-457EX). Oglądałem go wczoraj i jest to naprawdę solidna konstrukcja. Niestety dość spora. Ale zobacz, może Ci przypasuje.
    Co do porównania głowicy B-2N i 62Q to niestety nie pomogę bo nie miałem okazji tej pierwszej oglądać. Pozostaje porównać parametry.

  6. #26

    Domyślnie

    Ja mam Benro A2970F z głowicą Sirui K-20x i złego słowa nie powiem . Mocno trzyma cyfrę jak i analogowy średni format. Nie orientuję się jakie są odpowiedniki takiego zestawu na dzień obecny (gdyż ten statyw jest już trochę ze mną ). Na marginesie takiego zestawu bym nie zabrał raczej na wakacje czy wycieczkę, ale też pierwotna myśl zakupowa była inna, że ma być do wszystkiego "na lata" i obecnie spełnia pokładane oczekiwania.
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  7. #27

    Domyślnie

    Parę moich odczuć odnośnie Fotopro tu i tu

  8. #28

    Domyślnie

    Jaki statyw i głowice polecacie do zestawu Nikon D5200 + Tamron 150-600 ?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jares Zobacz posta
    Jaki statyw i głowice polecacie do zestawu Nikon D5200 + Tamron 150-600 ?
    Jakie fundusze wchodzą w grę? Coś pokroju Fotopro MGA-584 + 52Q to minimalne minimum...

  10. #30

    Domyślnie

    Co możecie polecić z manfrotto 494RC2 czy 496RC2 do Slik Pro CF634 tak nawiasem niepokoi mnie bardzo mała szerokość podstawy tej z gwintem w statywie ma niecałe 3cm i jaki by nie była kulowa głowica zawsze będzie wystawać szczególnie te powyżej co wymieniłem. Być może, może wystawać po za obręb nie wiem ja się nie znam to mój pierwszy komponowany zestaw na pewno wy macie w tym większe rozeznanie.
    Df|D300|MB-D10|SY14 2.8AE|N20-35 2.8D|N28 1.8G|N50 1.8G SE|N50 1.8D|N85 1.4D|N24-70 2.8G|N18-200VR|SB-900|
    FM2|Smiena 8M|Polaroid 600|Fujifilm Instax Wide 300...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •